Zobacz temat - [416] Proszę o ocenę
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [416] Proszę o ocenę

tezapl - Czw Mar 25, 2010 23:33
Temat postu: [416] Proszę o ocenę
Witam
Co myslicie o tym autku ? Jakos cena mała

http://www.allegro.pl/ite...si_1_6_16v.html

Jakies szczegolne rzeczy na ktore trzeba zwracac ? Z opini czytalem ze po miescie pali 10-12l, troche sporo

kasjopea - Pią Mar 26, 2010 00:03

Nie ma zaślepek halogenów. Zdjęcie silnika z jakiejś chorej pozycji jest zrobione, ale widać, że zbiorniczek wyrównawczy brudny jest, mógł być HGF. Przy wlewie oleju trochę mokro. Nie ma poduszki pasażera. Kierownica strasznie zniszczona. Ja mam podobny przebieg, a kierownica bardzo ładnie wygląda. Komputera pokładowego to on nie ma :wink: . W ogóle klimatyzacja chyba dokładana, bo jakaś rzeźba z tymi wszystkimi wężami pod maską jest.
komarek - Pią Mar 26, 2010 00:18

rzadko wypowiadam się w temacie oceny ogłoszeń, ale praktycznie daje głowę, że przebieg kręcony i to sporo - mój ma 100k i kierownica wygląda jak nowa, a tu niby 150k i wygląda jak by miała z 500k :shock:
faecd - Pią Mar 26, 2010 02:14

zderzak przedni od sedana a to jest hatchback! do tego dodam, ze naprawa nawiewu to nie 60 zl jak pisze sprzedawca a raptem 1 zl. 20 min roboty jak ktos umie lutowac!!
tezapl - Pią Mar 26, 2010 02:21

dziekuje Panowie :(
kasjopea - Pią Mar 26, 2010 10:09

Panowie :razz: :wink:
tezapl, nie załamuj się, chyba dobrze, że się nie skusiłeś na złom.

tezapl - Pią Mar 26, 2010 10:41

Oczywiscie dziekuje tez Pani Kasjopei :) jak rowniez dzialalnosci forum. Super jest wrzucic furke i zostanie super oceniona:)
A co do smutku to smuce sie bo juz pol roku szukam samochodu i same perły sa w tej czestochowskiej dziurze

pozdrawiam

kasjopea - Pią Mar 26, 2010 14:19

Może po prostu nie powinieneś ograniczać się tylko do swojego regionu. Jeśli auto będzie z daleka, ale warte fatygi, to zawsze możesz poprosić kogoś z okolicy, żeby podjechał i je obejrzał.
faecd - Pią Mar 26, 2010 23:24

Dokladnie jak kasjopea mowi. Ja ktoregos razu razem z kolega Papaa2 z forum mielismy sprawdzic dla kogos tam MG ZSa. Niestety sprzedajacy mial sie spoznic z pol godziny a ja musialem juz jechac, wiec Papaa2 sam sprawdzil auto.

Ja np swojego Rovera kupilem w Warszawie. Wsiadlem w pociag w Szczecinie, rano stolica, kupilem i wrocilem.

O tyle mialem dobrze, ze ojciec moj w wawie mieszka wiec mi sprawdzil auto, powiedzial w jakim a jakim jest stanie, porozmawialem ze sprzedajacym i za zaliczka mialem zarezerwowane do momentu przyjazdu i ogledzin :)

tezapl, szukaj ciekawych opcji i wrzucaj na forum zanim jeszcze zatelefonujesz do sprzedajacego. Powodzenia w poszukiwaniach