Zobacz temat - [ R200 98r 1.4 16V ] ukradli mi kluczyki i pilot co teraz?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ R200 98r 1.4 16V ] ukradli mi kluczyki i pilot co teraz?

przekonik - Pią Mar 26, 2010 16:56
Temat postu: [ R200 98r 1.4 16V ] ukradli mi kluczyki i pilot co teraz?
witam mam takie pytanko zostały mi skradzione kluczyki wraz z pilotem do autka;( nie mam zapasowych :( ani pilota ani kluczyka co teraz mam zrobić? zastanawiam się czy mój rover miał imobilajzer czy tylko elektroniczne odłączenie napięcia;( bo w kluczyk miałem płaski i ruchomy:( który się ruszał w dwie strony chyba mam aktywny imobilajzer bo otwieram z pilota. bo przy przylożeniu kluczyka do stacyjki nic sie nei działo zawsze musiałem przycisknąc przycisk:( . orientowałem sie mniejwiecej cenowo jak to wygląda;( i niechciałbym aby mnie elektromechanik wykiwał na tym bo to kwestia 300 zł jesli jest w kluczyku imoł :( i ma ktoś może info gdzie w krk za dobrę pieniądze dorobie kluczyk do stacyjki i pilota skoduję?
kasjopea - Pią Mar 26, 2010 18:25

http://www.roverki.pl/gar...iewslink&sid=24 Serwis pana Midowicza.
Jeden z klubowiczów bierze za pilota używkę i programowanie ok. 200 zł jeśli się nie mylę (ale to okolice Poznania). U tego pana nie wiem ile to kosztuje. Jeszcze dojdzie dorobienie kluczyka.
Masz jakoś zabezpieczone to auto?

azer - Pią Mar 26, 2010 19:55

a można dorobić kluczyk nie mając żadnego?
przekonik - Pią Mar 26, 2010 19:58

tak zabezpieczyłem auto . oczywiście mozna dorobić kluczyk do stacyjki nie mając żadnego tylko kwestia kasy;( teraz zeby wmiare to kosztowało:) i wie ktos wkonicy jaki mam system w rowerku?
PHJOWI - Pią Mar 26, 2010 20:39

system jest taki idziesz na szrot i kupujesz stacyjkę zamek drzwi i klapy od innego auta cały komplet , wtedy to jest pewne i bezpieczne , ad immo masz w pilocie nie w kluczyku
adam26xx - Pon Mar 29, 2010 09:27

Spróbuj tutaj,LINK
z tego co dzwonilem ,facet chce 150zl za zakodowanie pilota i szczytanie kodu Eka.Nie wiem natomiast jak sprawa sie ma jesli nie masz kluczyka :shock:

Jeśli miałeś pilota 3TXA to mam takiego i moge tanio odstąpić.