Zobacz temat - [R200] Białe kierunkowskazy z tyłu i przegląd techniczny
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Białe kierunkowskazy z tyłu i przegląd techniczny

springonion - Sob Mar 27, 2010 19:43
Temat postu: [R200] Białe kierunkowskazy z tyłu i przegląd techniczny
Mam takie pytanie do Was. Czy macie pomarańczowe żarówki w tylnych kierunkowskazach, bo mi na przeglądzie kazano wymienić białe na pomarańczowe. A jeżeli jeździ ktoś z białymi to jak wyglądała sprawa na przeglądzie - czepiali się?
Lewis - Sob Mar 27, 2010 19:48

tez mialem białe zarowki i sie przyczepil gosc ,ale przepuscil ;]
leszczu - Sob Mar 27, 2010 19:49

Prawidłowo to mają być pomarańczowe żarówki :wink:
UniculTLX - Sob Mar 27, 2010 19:50

W Nubirze miałem pomarańczowe żarówki, ale kolor z nich zlazł i zaczęły świecić na biało - na przeglądzie się nie czepiali, natomiast jak kiedyś przejechałem się za nubirą, to stwierdziłem że zamontuje nowe pomarańczowe, bo waliły po oczach białym światłem jak cofaczki.
springonion - Sob Mar 27, 2010 19:51

No pewnie gdyby tylko było to, to mnie też by przepuścił :P
UniculTLX - Sob Mar 27, 2010 19:56

No cóż, wiele też zależy od samego diagnosty - jedni się czepiają o wszystko, inni podbijają przegląd bez kręcenia nosem :wink:
kumilek23 - Sob Mar 27, 2010 21:28

mnie kazał wymienić, mają być pomarańczowe. Ciekawe co by powiedział jakby zobaczył niebieskie podświetlenie tablicy :mrgreen: przed przeglądem wymieniłem żarówki podświetlenia na seryjne, a jak zjechałem za kanału to od razu cyk z powrotem niebieskie :lol:

[ Dodano: Sob Mar 27, 2010 21:28 ]
ale z naszego okręgu ostatnio poleciało trochę diagnostów, wzięły się za nich kontrole, teraz strasznie się pilnują wszyscy :roll: