Zobacz temat - [R220SD] Instalacja elektrycznych lusterek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning mechaniczny - [R220SD] Instalacja elektrycznych lusterek

Nextassy - Pią Kwi 02, 2010 21:41
Temat postu: [R220SD] Instalacja elektrycznych lusterek
Witajcie ROVERianie ! :)

Chciałbym sobie zamontowac u siebie w 220ce elektryczne lusterka,tylko niewiem co do tego potrzebuje by muc tego dokonac,napewno lusterka z taką mozliwościa najlepiej z 25ki,tego małego ustawiacza wewnetrznego i co jeszcze aby to zadziałało??

Pozdrawiam
Nextassy

piotrekcrash - Pią Kwi 02, 2010 23:00

Ja montowałem elektryczne lusterka w mojej 25 (oryginalnie miałem manualne)
Nie wiem jak w serii 200 ale u mnie wiązka elektryczna była przystosowana do el. lusterek.

1.Zdejmij boczek drzwi i zobacz czy w okolicy lusterka masz luźna niepodłączoną wtyczkę.
2. Od strony kierowcy w pobliżu bezpieczników powinna zwisać niebieska wtyczka chyba 4piny. poszukaj dobrze u mnie była spięta z wiązką innych przewodów.

Po podłączeniu wszystko działa. Oczywiscie potrzebujesz jeszcze joystick do sterowania który trzeba zamontować po lewej stronie od kierownicy w miejscu czarnej kwadratowej zaślepki.

Pozdrawiam.

Nextassy - Sob Kwi 03, 2010 08:52

No sprawdze to,wydaje mi się że raczej u mnie nie bedzie tych przwodów,w 25 to juz inna bajka bo nowszy model a w 220tce to niewiem oby było :) jak by co bedę informował na bieżąco :D
michu1123 - Pon Kwi 26, 2010 21:16

Nextassy, kolego oto elementy jakich potrzebujesz do montażu elekt. lusterek w swoim R prócz trochę wolnego czasu.
Jak widzisz na schemacie podłączenia. Z lusterek wychodzi 6 przewodów - więc są podgrzewane. W moim przypadku też montowałem w swoim R400 (tam jest 5 przewodów i są podgrzewane w przypadku 4 brak podgrzewania).
Do roboty.