Zobacz temat - [R75] Nie działają wycieraczki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Nie działają wycieraczki

oparek - Sob Kwi 03, 2010 14:21
Temat postu: [R75] Nie działają wycieraczki
Mam taki problem włączam wycieraczki i cisza. Sprawdziłem na bezpiecznikach na stycznikach przy przesunięciach biegów prędkości wycieraczek cyka prąd tam dochodzi ale już tak jak by nie dochodził do silnika wycieraczek sprawdzałem silniczek działa. może ktoś ma jakiś pomysł na przyczynę mojego problemu?
faecd - Sob Kwi 03, 2010 16:27

Moze przełącznik skopany?
domel-x - Sob Kwi 03, 2010 17:15

http://www.elektroda.pl/r...46.html#7748491
oparek - Sob Kwi 03, 2010 18:23

faecd napisał/a:
Moze przełącznik skopany?



ale przełącznik daje sygnał i stycznik się załącza charakterystycznym pyknięciem przy zmianie stopnia pracy wycieraczek dodam że spryskiwacze działają normalnie

domel-x - Nie Kwi 04, 2010 08:03

według schematu to niejest takie proste :/ ,przekaźniki ,sterownik nadwozia :roll: trudna sprawa ja bym pokoleji wszystko sprawdził


Prezesja - Wto Sty 06, 2015 12:22
Temat postu: R 75 Wycieraczki przód
R75 wycieraczki nie działają, podłączyłem kabel od akumulatora (minus) do silniczka wycieraczek i po tym zabiegu wycieraczki działają ale na dwóch biegach , za to zatrzymują się gdzie chcą w połowie szyby albo w innej pozycji , potrzebuję kilku włączeń aby powróciły do dolnej pozycji ,czasowe nie działają , spryskiwacze reflektorów nie funkcjonują. Czujnik deszczu nie działa , bezpieczniki są ok. Proszę o pomoc