Zobacz temat - [R200 1.6Si 98r] Padła Skrzynia Biegów PROSZĘ O POMOC
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.6Si 98r] Padła Skrzynia Biegów PROSZĘ O POMOC

rybaplmcteam - Pon Kwi 05, 2010 18:33
Temat postu: [R200 1.6Si 98r] Padła Skrzynia Biegów PROSZĘ O POMOC
Od dłuższego czasu jezdziłem Roverem 216 rocznik 1998 z prawdopodobnie padniętą skrzynią biegów jakies łożysko bo cały czas podczas jazdy cos wyło a dzisiaj jak jechałem to coś zaczeło zgrzytac w skrzyni i przestała działać nie moglem biegów zmienic troche sie poszarpałem ale nie udało Mi ruszyc juz auta ;/ chciałem go pchnac na pobocze ale auto było na biegu chyba a na skrzyni miałem luz dopiero z pomoca rodziny ktora podjechała dopiero udalo sie je ruszyc chyba dzieki temu ze udalo sie je rozblokowac i niestety pod autem pojawił sie olej okolo 1 litra czy to oznacza że pękła obudowa skrzyni czy moze to jeszcze oznaczac cos innego
Proszę o pomoc bo nie wiem czy juz szukac nowej skrzyni czy po wymianie czesci w szkrzyni uda sie ja uratowac ?

Chlebo - Wto Kwi 06, 2010 22:53

wątpie żeby ktoś brał się na prawianie skrzyni, jednak jest to lepsza możliwość niż samemu kupować skrzynie bo (przynajmniej ja) nieznam się na tym i moge kupić używke na której bede jeździł miesiąc. Ja dogadalem się z mechanikiem który zakupił uzywaną skrzynie i wymienił.
Nowa skrzynia z tego co pamiętam to koszt 2200zł

Koszt uzywki + wymiana = 1300zl

konrad2104 - Sro Kwi 07, 2010 00:39

Chlebo napisał/a:
Nowa skrzynia z tego co pamiętam to koszt 2200zł


Skąd taka kwota i gdzie za tyle widziałeś nowa skrzynie do rovera ??