Zobacz temat - [r45 1.6 2000r] miska olejowa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [r45 1.6 2000r] miska olejowa

dag - Sob Kwi 10, 2010 14:53
Temat postu: [r45 1.6 2000r] miska olejowa
Witam, jeśli zły dział to proszę o przeniesienie. Mianowicie mam dziurkę w misce olejowej, w zasadzie została zaspawana, ale gdzieś jeszcze ucieka olej. Jednakże nie opłaca mi się inwestować w jej naprawę ponieważ, jest już dość mocno "zgnita" :(

czy wie ktoś gdzie można kupić miskę? żadne ze sklepów do których dzwoniłem u mnie w okolicy nie posiadają akurat do mojego modelu :( posiadają ale do pojemnośći 1.4, ale tam jest chyba inna :( zadam jeszcze pytanie, z jakiego ewentualnie modelu będzie pasować do 45? Pytam, bo np. na allegro są jakieś miski, ale aluminiowe (jaj mam zwykłą stalową) i są z modeli 25 i 400, i wystawiający piszę, że do 45 1.6 też się nada.

Z góry dziękuję za odpowiedzi! pozdrawiam!

p.s. pytam ponieważ nie za bardzo uśmiecha mi się kupno oryginalnej z serwisu, sprowadzanej na zamówienie, bo to koszt ok. 800 zł :(

didzuridu - Sob Kwi 10, 2010 15:53

skontaktuj sie z kolega :arrow: neosss byc moze posiada taka czesc jezeli nie to z pewnoscia dobrze Ci doradzi tez miałem tan sam problem tylko z innym modelem
dag - Sob Kwi 10, 2010 16:05

dzięki, zaraz do niego napisze PM :)
sTERYD - Nie Kwi 11, 2010 00:41

wszystkie miski z tematu kolegi powinny do Twojego Roverka pasować:
http://forum.roverki.eu/v...995&view=newest
to na prawdę nie jest towar deficytowy :cool:

dag - Nie Kwi 11, 2010 21:50

dzięki śliczne za odpowiedź. Widzę, że z niektórych 1.4 też micha pasuje. Tak więc spróbuje zamówić w pobliskim sklepie i zobaczę czy pasuje do mojego 1.6:)