Zobacz temat - [r 220 SDi]swiatla stopu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r 220 SDi]swiatla stopu

badek - Nie Kwi 11, 2010 23:57
Temat postu: [r 220 SDi]swiatla stopu
Witam wszystkich.Mam problem ze stopami.Juz 2 razy zwracanli mi uwage inni kierowcy ze nie dziala stop.Raz nawet wymienialem niepotrzebnie zarowki.Wiazka tylniej klapy odpada bo robiona.Stop zawiesza sie poprostu i zaczyna dzialac po parokrotnym mocnym nacisnieciu.Ale po paru godzinach moze znowu przestac dzialac co troche mnie stresuje podczas jazdy i ciagle zagladam po szybach wystawowych lub bardziej wypolerowanych autach szukajac odbicia czy dziala czy nie :roll: Czy jest tam jakis przelacznik i jak sie do niego dobrac.Z gory dziekuja za podpowiedzi.W zamian moge podpowiedziec jak naprawic cieknacy szyberdach :grin:
Firq - Pon Kwi 12, 2010 00:43

Cytat:
W zamian moge podpowiedziec jak naprawic cieknacy szyberdach

Wiemy co zrobić jak szyberdach cieknie trzeba kupić Folie stretch i owinąć auto podczas deszczu :)

W odp na twoje pyt to albo przekaźnik albo czujnik położenia pedału hamulca.
ps forum nie działa na zasadzie "coś za coś" tak na marginesie
Pozdrawiam Firq

badek - Sro Kwi 14, 2010 22:14

Friq dzieki :grin:
darek_wp - Czw Kwi 15, 2010 09:05

W obwodzie lamp stop nie ma przekażnika, jest tylko zamontowany nad pedałem hamulca wyłącznik stop, który zapewne już dogorywa. Dla pewności możesz jeszcze zdjąć z niego końcówki, zewrzeć je razem (np spinaczem biurowym) i sprawdzić czy światła niezawodnie się zaświecają - wtedy będzie 100% pewności, że to wyłacznik.
badek - Czw Kwi 15, 2010 23:03

Darek_wp dzieki.Sprawdze :cool: