Zobacz temat - [R420D] Co zamontowac żeby zapalały sie swiatła??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420D] Co zamontowac żeby zapalały sie swiatła??

Fredziu89 - Pon Kwi 12, 2010 00:55
Temat postu: [R420D] Co zamontowac żeby zapalały sie swiatła??
Witam mam rovera 420D 96r. chce zamontowac u siebie Światła do jazdy dziennej ale co trzeba zrobic by one właczały sie automatycznie po właczeniu silnika?? ale tylko one tzw. system skandynawski czy cos takiego. na czym to dokładnie polega??
Mazak - Pon Kwi 12, 2010 00:59

musisz kupić automatyczny włacznik świateł np. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=990914290
Tomek1212 - Pon Kwi 12, 2010 01:10

To są swiatła do jazdy dziennej na zarówkach czy diodach LED ? Pamiętaj o tym, że światła do jazdy dziennej muszą AUTOMATYCZNIE zgasnąć po włączeniu świateł mijania, więc taki włącznik nie będzie dobry. Jeżeli to są światła na diodach, to na twoim miejscu podpiąłbym je tak, aby zaświecały się po włączeniu zapłonu i gasły automatycznie po włączeniu świateł mijania. Wystarczy do tego jeden 5cio stykowy przekaźnik (koszt kilka zł).
Fredziu89 - Wto Kwi 13, 2010 15:10

o wałasnie i oto chodziło :D
dziekuje kolego :D

PTE - Wto Kwi 13, 2010 15:42

Ja rozwiązałem to u siebie tak, że światła do jazdy dziennej zapalają się przekręceniu kluczyka w stacyjce w pozycję "II" a gasną po wyłączeniu zapłonu bądź po włączeniu świateł mijania.



Fredziu89, jeśli jeszcze tego nie czytałeś, to możesz rzucić okiem na ten wątek.