Zobacz temat - [R75] Problem z elektroniką.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Problem z elektroniką.

benben - Czw Kwi 15, 2010 22:30
Temat postu: [R75] Problem z elektroniką.
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum i potrzebuje pomocy w rozwiązaniu problemu z elektroniką moim R 75 CDT.Problem dotyczy braku kontrolek kierunkowskazów i świateł awaryjnych na tablicy liczników ( na zewnątrz kierunkowskazy działają) . Centralny zamek nie zamyka drzwi z pilota ani z kluczyka, natomiast otwiera bez problemu. Na panelu klimatyzacji wyskakuje Error. Wiem, że problem był poruszany na forum lecz nie dopatrzyłem się w czym był problem. Z góry dziękuje. :mrgreen:
0L0 - Pią Kwi 16, 2010 08:48

O proszę, wyszukiwarka działa ;)

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=48580

benben - Pią Kwi 16, 2010 15:10

Stosując się do wskazówek przeczytanych na forum wykręciłm dzisiaj moduł komfortu oraz moduł świateł i dokładnie sprawdziłem stan połączeń na kostkach i na płytce.Nie zauważyłem zimnych lutów ani wilgoci.Komputer jest suchy i wnętrze auta również . Czy to możliwe że uszkodzeniu uległy te dwa moduły jednocześnie?
dorotamax1 - Pią Kwi 16, 2010 19:47

Odłącz weba sto jak masz ja miałem taka same objawy jak odłączyłem kostkę 3 pin było ok jak podłączyłem znów zonk.
benben - Pią Kwi 16, 2010 20:32

Dzięki za wskazówkę,właśnie wróciłem z samochodu i stwierdzam, ze po odpiciu webasto wszystko DZIAŁA!!!! Bardzo dziękuje za zainteresowanie moim problemem.Super Forum!
dorotamax1 - Sob Kwi 17, 2010 08:00

masz jakieś zwarcie w sterowniku weba sto zbierz sobie parę zetów i kup sobie weba sto bo na zimę ci się przyda .