Zobacz temat - Ku przestrodze!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Ku przestrodze!

Shrekinho90 - Nie Kwi 18, 2010 17:33
Temat postu: Ku przestrodze!
Zamieszczam link do filmiku który znalazłem na forum PTP, jest naprawdę bardzo drastyczny i nie polecam go każdemu, ale kto jest wariat drogowy to niech się zmusi i przemyśli.

http://www.liveleak.com/view?i=01535cbe98

staf - Nie Kwi 18, 2010 17:51

Straszne.
witgut - Nie Kwi 18, 2010 19:52

Piosenka fajna, kila ładnych aut, ale całości nie obejrzałem :shock:
faecd - Nie Kwi 18, 2010 20:10

Ja tez nie obejrzalem do konca bo nudnawe a wiadomo o co chodzi...badz co badz predkosc zabija!

Najbardziej zal pieknych kobiet ze swietnym cialem jak ta w 57 sekundzie...ot takim przyjemnym slowem zakoncze swa wypowiedz.

Pływak - Nie Kwi 18, 2010 20:14

faecd napisał/a:
...badz co badz predkosc zabija!


Co najwyżej jej nagła utrata albo nagły wzrost...

faecd - Nie Kwi 18, 2010 20:28

Pływak napisał/a:
jej nagła utrata albo nagły wzrost
częściowa prawda,
Pływak napisał/a:
Co najwyżej jej nagła utrata albo nagły wzrost...
nieprawda
MaReK - Nie Kwi 18, 2010 20:37

E tam... ktoś zrobił kompilacje zdjęć z rotten.com.
Większość już widziałem na rzeczonej stronie.

Teraz ku przestrodze czego? Szybkiej jazdy, wsiadania z wariatami do samochodu, chodzenia po ulicy bez oglądania się ;) ?

Ja też się zgadzam, że sama prędkość nie zabija. Ale jej nagłe wytracenie tak.

Kiedyś tu na forum, ktoś dał link do prezentacji polskiej policji, która rzekomo pokazuje podobne obrazki na kursach szkoleniowych przy zbijaniu punktów. Nie potwierdze, bo nie byłem, ale obrazki są sygnowane znakiem policyjnym.

Pozdrawiam,

Ps.
Nie oglądać po soczystym i krwistym obiedzie.

Pływak - Nie Kwi 18, 2010 20:38

Znasz przypadek, ze prędkość kogoś zabiła? Człowiek bez problemu mógłby się poruszać z prędkością zbliżoną do prędkości światła (gdyby technologia pozwalała ją osiągnąć) problem w tym, ze osiągnięcie takiej prędkości przy przyspieszeniu takim aby przeciążenie nie było zabójcze trwało by bardzo długo, więc jak coś piszesz to proszę rozwiń swoją wypowiedź...


Marek z tego co pamiętam tą prezentacja policji puszczają też chyba na kursie na kat. C...

cirek - Nie Kwi 18, 2010 20:44

Muzyka to Tracy Chapman "Fast Car" filmik straszny
TomC - Nie Kwi 18, 2010 20:45

Filmik... norma. Jakoś bez emocji.
Zdjęcia tego zielonego Seata Cordoby miałem kompletne z policyjnych materiałów operacyjnych. Więcej było widać...
Takie, może nie na miejscu, nawiązanie do tego czym żyjemy od kilku dni bo większość podobnie a co pewne gorzej wyglądała po katastrofie...

Pływak napisał/a:
Marek z tego co pamiętam tą prezentacja policji puszczają też chyba na kursie na kat. C...

Pierwsze słyszę... Chociaż może teraz puszczają. Mi nic nie puszczali :razz:

Pływak - Nie Kwi 18, 2010 20:51

W takim razie pewnie zależy od danego ośrodka szkolenia może niektóre puszczają "ponad programowo" w każdym bądź razie ja coś takiego widziałem...
Mayson - Pon Kwi 19, 2010 13:22

Rotten.com... Tak naprawdę nie trzeba oglądać takich rzeczy, żeby sobie wyobrazić, jak może wyglądać człowiek po takim wypadku. Wystarczy pięścią walnąc mocno w przedni słupek auta. Pęknie skóra, pęknie kość, a na słupku nie będzie śladu. Co więc może się stać z ludzkim ciałem, skoro w wypadku gną się jak papier podłużnice, a nie tylko słupki?