Zobacz temat - [R620] Dziwny dźwięk podczas zatrzymywania się?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Dziwny dźwięk podczas zatrzymywania się?

maG_xx - Pią Kwi 30, 2010 16:24
Temat postu: [R620] Dziwny dźwięk podczas zatrzymywania się?
Witam, podczas jazdy gdy np. zatrzymuje sie na skrzyżowaniu słysze taki stukniecie, na moje oko jak by w lewym kole tj. zawieszeniu. taka sama sytuacja sie zdarza podczas cofania gdy ruszam jest taki dość głośne "PAAAM" wymieniałem ostatnio koncówki, łączniki,drążki kierownicze, sworznie. Nie ma luzu w zawieszeniu ale po tym zabiedu ten dzwiek tak jak by sie bardziej wyostrzył. Wiecie może co wysiadło w moim Roverku :)
zastatnawi mnie przedni wahacz jest on połączony z dolnym, moze miesci się tam jakiś sworzeń i sie wyrobił ? 2 lata temu wymieniąłem tegórne wahacze. jakies pomysły ?

monia0023 - Pią Kwi 30, 2010 17:40

Witaj, parę lat temu miałam identyczne objawy w R620 Si i nawet wymieniłam amortyzatory i końcówki drążków i dalej pukało. Po dokładnych oględzinach okazało się że poluzowały się śruby na sankach i w skutek tego przy ruszaniu, hamowaniu - stukało :lol:
maG_xx - Pią Kwi 30, 2010 18:18

hmmm ciekawe :) sprawdze, ale wydaje mi sie ze raczej to nie to,ale oby tak bylo to nie bedzie kosztów :) u ciebie tez mailes wrazenie ze z jednej strony wali czy ogolnie nie dalo sie wylapac ktora strona ?
monia0023 - Pią Kwi 30, 2010 18:40

Niestety nie pamiętam dokładnie, ale mechanik który robił zawieszenie, też nie od razu zdiagnozował problem :neutral: dopiero jak wróciłam z reklamacją to się przyłożył :/
maG_xx - Pią Kwi 30, 2010 18:57

ja robiłem sam z kumplem zawieche, wjade po weekendzie jeszcze raz na kanał i zobacze te sanki
monia0023 - Pią Kwi 30, 2010 19:54

trzymam kciuki, żeby to było tylko to