Zobacz temat - Prosze o pomoc i porade w sprawie tego roverka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Prosze o pomoc i porade w sprawie tego roverka

kamil_kaka - Czw Maj 06, 2010 19:58
Temat postu: Prosze o pomoc i porade w sprawie tego roverka
Witam. Mam do was prozbe czy mogł by ktoś zobaczyć na tą aukcje i powiedziec co sądzi o tym aucie? Ocenić je. Czy według was wszystko jest ok??
Prosze o pomoc.
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C12977927

colin1983 - Czw Maj 06, 2010 20:00

-Podejrzanie niska cena
-"czujnik deszczu" co on ma na myśli
-brak fotek silnika
-brak fotek środka
z zewnątrz trudno cokolwiek powiedzieć
musisz poprosić o więcej zdjęć szczególnie środka i silnika

kamil_kaka - Czw Maj 06, 2010 20:04

Hmm powiem tak jesli chodzi o silnik i o srodek samochodu to mysle ze wszystko ok bo oglądałem go dziś i pali ładnie niema wycieków srodek tez zadbanytylko przebiego 90tys km i taka niska cena. A i co zauważyłem to bagaznik troszke ma wieksze szpary od maski czy drzwi. Nawet chyba widac to na zdjeciu.
colin1983 - Czw Maj 06, 2010 20:10

A jak kierownica, skóra na lewarku wytarta?? Poproś o jazdą próbną
kamil_kaka - Czw Maj 06, 2010 20:14

Kierownica w bdb stanie. Moze jakies niewielkie zniszczenia ale przezciez nie jest to nowe. Z gałka to samo. Nie było nic strasznie zdartego czy zużytego. Własciciel mowił ze przebieg orginalny że można nawet to sprawdzić w jakiejs stacji.
colin1983 - Czw Maj 06, 2010 20:15

Skoro tak mówisz że wszystko ok i takie tam to bierz go na stacje obsługi. Masz dwie opcje albo go potem brać albo szukać coś innego. Zastanawiająca jest ta cena albo koleś coś ukrywa albo nie wie co traci.
kamil_kaka - Czw Maj 06, 2010 20:22

A ile według Ciebie powinien wziąść za niego?? A i czy da sie jakoś sprawdzić czy był bity czy nie? Bo ta klapa bagażnika coś mi sie niepodoba za duża szpara tam gdzie jest uszczelka.
colin1983 - Czw Maj 06, 2010 20:24

Miernik lakieru najlepszy do tego by był a co do ceny to minimum od 7500 w górę jeśli jest taki super jak ten facet mówi
kamil_kaka - Czw Maj 06, 2010 20:33

Moze ktoś jeszcze cos wie o tym aucie lubma coś do powiedzenia. To prosze smiało pisać.
Cr0c0p - Czw Maj 06, 2010 21:12

Jeśli myślisz że coś nie tak jest z tyłem to po prostu podnieś tapicerkę w bagażniku aż zobaczysz podłogę i przypatrz się czy coś mogło być robione, spawane itp.

Aha i na temat tyłu to mogę jeszcze poradzić żeby zobaczyć jak się drzwi tyle zamykają czy samochód w przypadku uderzenia nie złożył się. Ja osobiście miałem rovera 220 SDi i facet tak mi przywalił że tylne prawe drzwi trzeba było mocno trzasnąć żeby się zamknęły. Ale przy zamkniętych trzeba było się dobrze przyjrzeć żeby to zauważyć.

kprzemo24 - Czw Maj 06, 2010 21:21

Wojnicz, a rejestracje sądeckie... Jakiś handlarzyna.... Wojnicz to ode mnie jakieś 4 km hehe:)
Cr0c0p - Czw Maj 06, 2010 21:23

No i jak kupiony w Polsce i drugi właściciel to zapytaj się o książkę serwisową ;] powinna być
colin1983 - Czw Maj 06, 2010 21:24

Co jak co ta cena jest za niska nie adekwatna do rocznika coś za pewne jest z tym autem nie tak
kamil_kaka - Czw Maj 06, 2010 21:26

Ok. A co do tego zamykania drzwi to nie takich problemów nie było z drzwiami lecz tylną klape było cięzko zamknąć, albo niemam siły albo technika zamykania inna. A tak dokłądnie to jest miejscowość Łopoń.
colin1983 - Czw Maj 06, 2010 21:28

Zapewne kwestia regulacji zamka
kamil_kaka - Czw Maj 06, 2010 21:33

Ja mam tylko do was jedno pytanie bo strasznie niedaje mi spokoju ten bagażnik a dokłądnie linia bagażnika. Jest całkiem inna od drzwi. Mianowicie róznica polega na tym ze przy dachu bagażnik ma normalna szpare tak jak drzwi i maska, a im niżej to jest wieksza roznica ok 0,5cm. Wydaje mi sie to tak jak by samochód był uderzony i klapa sie wygieła (bardziej wypukła) lecz własciciel mów ze wszystkie rovery tak maja. Czy to samo jest z waszymi czy nie??
No i samochód ma przegląd i ubezpiecznie ważne jeszcze prawie cały rok dokładnie do marca 2010r.
Cena tez wydaje mi sie zbyt niska.

Cr0c0p - Czw Maj 06, 2010 21:46

Teraz pewnie nie masz możliwości, ale tak jak mówiłem sprawdź podłogę bagażnika. Czy tu gdzie się łączy z klapą aby nic nie było robione.
leszczu - Pią Maj 07, 2010 15:48

Oj ta szpara wydaje się być trochę za duża :/