Zobacz temat - Gdzie chcielibyście iść na imprezę? ;)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Gdzie chcielibyście iść na imprezę? ;)

maciej - Pią Maj 07, 2010 11:38
Temat postu: Gdzie chcielibyście iść na imprezę? ;)
http://www.youtube.com/wa...feature=related
SeevS - Pią Maj 07, 2010 12:12

i co zjechałeś sobie na ręcznym ?
Brt - Pią Maj 07, 2010 12:24

SeevS, otrzymujesz ostrzeżenie za złamanie punktu 7 Regulaminu Forum. Jeśli nie wiesz co to są żarty, to nie zaglądaj do Hydeparku.
kris-tofer - Pią Maj 07, 2010 12:28

SeevS, następnym razem użyj emotki :)
Brt - Pią Maj 07, 2010 12:30

emotka by nie pomogła.
kris-tofer - Pią Maj 07, 2010 12:32

Brt napisał/a:
emotka by nie pomogła
skoro SeevS, by jej użył to jego słowa nie obróciłyby się w żart?
SeevS - Pią Maj 07, 2010 12:34

Maciej zna się przecież na żartach. Jest spoko :P
Krzysi3k - Pią Maj 07, 2010 12:38

Zaraz pomyślę, że w Szwecji same silikony :mrgreen:
kris-tofer - Pią Maj 07, 2010 12:40

jednak prawo jest nieustępliwe SeevS, podpadłeś i należało Ci się :)
apples - Pią Maj 07, 2010 13:40

SeevS napisał/a:
i co zjechałeś sobie na ręcznym ?
I co w tym złego że napisał tak jak napisał. Ja odebrałem to jako żart. Może trochę niskiego lotu, ale żart. Gorsze słowa można tu usłyszeć np. na filmach pokazywanych przez niektórych. Nie użył żadnych wulgaryzmów. Czy to forum już zaczyna robić się jakimś forum katolickim :?: Uważam że SeevS został ukarany nie słusznie. Niektórzy wala lepszymi tekstami.
maciej widocznie w jakimś celu zamieścił ten film. Może chciał aby się inni po podniecali małolatami lub sam to zrobił i chciał się tym podzielić/pochwalić.

Brt - Pią Maj 07, 2010 13:48

A ja się nie zamierzam tłumaczyć. Koniec tematu.
apples - Pią Maj 07, 2010 13:49

Brt napisał/a:
A ja się nie zamierzam tłumaczyć. Koniec tematu.
Szkoda. Bo to przegięcie. :cry:
thef - Pią Maj 07, 2010 13:51

apples napisał/a:
Szkoda. Bo to przegięcie. :cry:
Przegięciem był post Seevsa, szkoda, że tego nie potrafisz dostrzec.
Brt - Pią Maj 07, 2010 13:52

PS. apples chyba masz maciejofobię skoro takie farmazony wygłaszasz ... po prostu no comment. To mam na myśli:

Cytat:
Może chciał aby się inni po podniecali małolatami lub sam to zrobił i chciał się tym podzielić/pochwalić.

apples - Pią Maj 07, 2010 13:56

thef napisał/a:
Przegięciem był post Seevsa, szkoda, że tego nie potrafisz dostrzec.
Dobrze że Ty znowu dobrze widzisz i rozumiesz. Gratuluje poczucia humoru.
Brt napisał/a:
PS. apples chyba masz maciejofobię skoro takie farmazony wygłaszasz ... po prostu no comment.
Chyba przesadzasz. Gdzie tu widzisz jakiś mój atak na macieja. Bo ja jakoś nie widzę ataku i nie próbowałem nawet tego zrobić.

Żarty to macie wybiórcze. Jak wygodnie i kto napisze. To jest no comment.

thef - Pią Maj 07, 2010 14:24

apples napisał/a:
Dobrze że Ty znowu dobrze widzisz i rozumiesz. Gratuluje poczucia humoru.
Skoro Ty post Seevsa traktujesz jako żart, to nie gratuluj mi poczucia humoru, bo chyba zupełnie inaczej ode mnie rozumiesz co się kryje pod tym pojęciem. Wygląda to tak, jakbyś uważał, że można się śmiać ze wszystkiego i żartować z każdego w dowolny sposób. I dlaczego piszesz "znowu"? Chcesz coś podkreślić używając tego słowa? Jeśli tak, to może pisz konkretniej, a nie używaj ogólników.

apples napisał/a:
Niektórzy wala lepszymi tekstami.
Kolejny ogólnik? Bo jak rozumiem, twierdzisz tym, że ci niektórzy nie dostają ostrzeżeń za podobne teksty.
Brt - Pią Maj 07, 2010 14:32

apples napisał/a:
maciej widocznie w jakimś celu zamieścił ten film.

Nooo napewno tym celem nie była zwykła chęć pośmiania się .... musiał być jakiś głębszy sens, bo przecież maciej nie może wysłać czegoś ot tak po prostu .... niech żyją teorie spiskowe :brawa: Poznałbyś macieja i innych ludzi z forum prywatnie na Zlotach/Spotach to byś takich pierdół nie pisał.

SeevS nie dostał warna za poglądy, bo rozumiem, że mógł go ten filmik nie śmieszyć, ale za sposób wyrażenia. Jeśli tego nie rozumiesz, to powtarzam .... na tym forum za poglądy nikt nie karze, ale za sposób ich wyrażania już tak. EOT.

apples - Pią Maj 07, 2010 14:34

thef napisał/a:
Skoro Ty post Seevsa traktujesz jako żart, to nie gratuluj mi poczucia humoru, bo chyba zupełnie inaczej ode mnie rozumiesz co się kryje pod tym pojęciem.
Ja rozumiem co się pod tym czuje. Księdzem nie jestem.
thef napisał/a:
I dlaczego piszesz "znowu"?
popierwsze nie pisze tylko napisałem jak już taki jesteś "ą", "ę", po drugie to napisałem swoją opinie o Tobie bo tak Ciebie postrzegam
thef napisał/a:
Kolejny ogólnik? Bo jak rozumiem, twierdzisz tym, że ci niektórzy nie dostają ostrzeżeń za podobne teksty.
Dokładnie tak jest.

thef moja rozmowa z Tobą jest zbędna gdyż i tak widzisz jedną stronę. Wyluzuj trochę się bo coś kiepsko z Twoim poczuciem humoru. Bądź też zbulwersowany linkiem macieja bo pokazuje takie rzeczy na forum. Osobiście jedno i drugie jest dla mnie żartem i rozumiem obu co mieli na myśli. Tyle.

[ Dodano: Pią Maj 07, 2010 14:34 ]
Brt napisał/a:
Nooo napewno tym celem nie była zwykła chęć pośmiania się .... musiał być jakiś głębszy sens, bo przecież maciej nie może wysłać czegoś ot tak po prostu .... niech żyją teorie spiskowe :brawa: Poznałbyś macieja i innych ludzi z forum prywatnie na Zlotach/Spotach to byś takich pierdół nie pisał.
:hurra: :beczy:
thef - Pią Maj 07, 2010 15:05

apples napisał/a:
thef moja rozmowa z Tobą jest zbędna gdyż i tak widzisz jedną stronę. Wyluzuj trochę się bo coś kiepsko z Twoim poczuciem humoru. Bądź też zbulwersowany linkiem macieja bo pokazuje takie rzeczy na forum. Osobiście jedno i drugie jest dla mnie żartem i rozumiem obu co mieli na myśli. Tyle.
Może nie tyle zbędna, co bezcelowa, bo Ty nie odpowiadasz na moje pytania, ani nie odpierasz argumentów, tylko posługujesz się ogólnikami i wstawkami ad personam. O moje poczucie humoru się nie martw. I nie zarzucaj mi jednostronności skoro nie potrafisz jej udowodnić. W linku nie było nic bulwersującego, co oczywiście nie oznacza, że wszystkich ów filmik musi śmieszyć.

apples napisał/a:
Dokładnie tak jest.
Może konkretnie, bo czynisz zarzuty, a nie podajesz dowodów.

apples napisał/a:
Ja rozumiem co się pod tym czuje. Księdzem nie jestem.
A co ma piernik do wiatraka?

apples napisał/a:
popierwsze nie pisze tylko napisałem jak już taki jesteś "ą", "ę", po drugie to napisałem swoją opinie o Tobie bo tak Ciebie postrzegam
To wg Ciebie jest opinia:
apples napisał/a:
Dobrze że Ty znowu dobrze widzisz i rozumiesz. Gratuluje poczucia humoru.
?

Mam wrażenie, że każdego, kto wchodzi z Tobą w polemikę, szczególnie z administracji forum traktujesz jako osobistego wroga. Jeśli masz jakieś argumenty na swoje tezy, to je przytaczaj, a nie uciekaj się do ogólników i jakichś personalnych prztyczków typu:
apples napisał/a:
jak już taki jesteś "ą", "ę"


[ Dodano: Pią Maj 07, 2010 15:05 ]
apples napisał/a:
:hurra: :beczy:
Świetnie, że to dodałeś, jako Twoją odpowiedź w dyskusji na post Brta, bo to doskonale obrazuje dlaczego czasem dyskusja z Tobą jest bezcelowa.
apples - Pią Maj 07, 2010 15:14

thef nie mam zamiaru znowu z Tobą dyskutować bo szkoda mi czasu. Wrażenia masz trochę wątłe w stosunku do rzeczywistości. Puki co to raczej na każdy mój post w którym się nie zgodzę z kimś administratorów lub moderatorów sypie się lawina postów. Krytykując kogoś trzeba nauczyć się przyjmować krytykę, a nie zarzucać tylko komuś czepialstwo lub doszukiwać się teorii spiskowych. Masz inny pogląd? To fajnie. Ja mam tez. To wyraziłem.

[ Dodano: Pią Maj 07, 2010 15:09 ]
thef napisał/a:
Świetnie, że to dodałeś, jako Twoją odpowiedź w dyskusji na post Brta, bo to doskonale obrazuje dlaczego czasem dyskusja z Tobą jest bezcelowa.
Za to Ty jesteś partnerem do dyskusji. Lubisz chyba monologi. Normalnie mnie rozbawiłeś. Nie widzisz że masz tak naprawdę mało do napisania oprócz czepiania się słówek i insynuacji na mój temat bo wszystko co odkrywasz to tylko Twoje fantazje.

[ Dodano: Pią Maj 07, 2010 15:14 ]
Brt napisał/a:
Poznałbyś macieja i innych ludzi z forum prywatnie na Zlotach/Spotach to byś takich pierdół nie pisał.
Nie rozumiem o jakie pierdoły chodzi? Jeżeli wszystko co piszę to pierdoły to dlaczego się tak gotujecie i mnie krytykujecie. To może jednak nie pierdoły.
thef - Pią Maj 07, 2010 15:21

apples napisał/a:
thef nie mam zamiaru znowu z Tobą dyskutować bo szkoda mi czasu.
Ale gdzie Ty dyskutujesz? Dyskusja to wymiana poglądów, a nie pisanie ogólników i uciekanie od pytań.
apples napisał/a:
Wrażenia masz trochę wątłe w stosunku do rzeczywistości.
Kolejne teza bez argumentów.
apples napisał/a:
Puki co to raczej na każdy mój post w którym się nie zgodzę z kimś administratorów lub moderatorów sypie się lawina postów.
I nie zastanowiło Cię to? Skoro piszesz, że coś jest np. przegięciem, czyli krytykujesz w tym przypadku działania administracji, to dostajesz argumenty i wyjaśnienia od niej.
apples napisał/a:
Krytykując kogoś trzeba nauczyć się przyjmować krytykę, a nie zarzucać tylko komuś czepialstwo lub doszukiwać się teorii spiskowych.
Powinieneś to zdanie powiedzieć również do lustra ;) .
apples napisał/a:
Masz inny pogląd? To fajnie. Ja mam tez. To wyraziłem.
Nikt Ci nie zabrania mieć i wyrażać własnych poglądów. Tyle tylko, że Ty sam krytykujesz tych, którzy mają odmienne zdanie od Ciebie i robisz to używając osobistych prztyczków, ogólników i domniemań bez dowodów, zamiast argumentów.

[ Dodano: Pią Maj 07, 2010 15:21 ]
apples napisał/a:
Za to Ty jesteś partnerem do dyskusji. Lubisz chyba monologi. Normalnie mnie rozbawiłeś. Nie widzisz że masz tak naprawdę mało do napisania oprócz czepiania się słówek i insynuacji na mój temat bo wszystko co odkrywasz to tylko Twoje fantazje.
Myślę, że ocenią to Ci, którzy czytają ten wątek jak i kilka innych :) . Czy to ja się czepiam słówek? Czy to ja insynuuję? Proszę Cię, nie odwracaj kota ogonem.
apples - Pią Maj 07, 2010 15:24

thef nie zarzucaj mi czegoś co sam robisz. Twoje słowa skierowane do mnie w są w większości wymyślone. Tworzysz swój własny wizerunek apples, tak naprawdę który jest inny od rzeczywistości. Widocznie tak masz lub tego potrzebujesz.
thef - Pią Maj 07, 2010 15:35

apples napisał/a:
thef nie zarzucaj mi czegoś co sam robisz.
Proszę o konkret.
apples napisał/a:
Twoje słowa skierowane do mnie w są w większości wymyślone. Tworzysz swój wizerunek apples, tak naprawdę który jest inny od rzeczywistości. Widocznie tak masz.
Ten wątek może przeczytać każdy, więc każdy sobie wnioski wyciągnie czy to ja zmyślam, czy to ja się czepiam, czy to ja komuś coś insynuuję, dogryzam osobiście itp. czy może jednak nie?
apples - Pią Maj 07, 2010 15:43

Przeczytaj to co napisałeś na mój temat i to są moje konkrety. Ocenisz mnie na podstawie swojej wizji apples. Nie rozumiesz? Twój problem. Zadaj sobie pytanie czy to jest prawdą bo taki jest apples czy tylko Twój film.
Brt - Pią Maj 07, 2010 15:45

apples napisał/a:
Nie rozumiem o jakie pierdoły chodzi?

Proszę bardzo, dokładnie ten jeden kawałek mam na myśli:
apples napisał/a:
maciej widocznie w jakimś celu zamieścił ten film. Może chciał aby się inni po podniecali małolatami lub sam to zrobił i chciał się tym podzielić/pochwalić.


apples napisał/a:
Jeżeli wszystko co piszę to pierdoły to dlaczego się tak gotujecie i mnie krytykujecie.
Nie wszystko .... nie ugólniaj, bo nikt tak nie napisał.

apples napisał/a:
Tworzysz swój własny wizerunek apples, tak naprawdę który jest inny od rzeczywistości. Widocznie tak masz lub tego potrzebujesz.


Słowo "apples" w powyższym zdaniu zmieniłbym na "macieja" i skierował ten cytat do Ciebie.

apples, Ty wiesz swoje i choćbyś nawet uznał, ze rzeczywiście mam rację, czy to w stosunku do przyznanego warna czy tez "ataku" na macieja, to pewnie i tak się do tego nie przyznasz (co mnie zresztą mało obchodzi), a ja mam ciekawsze zajęcia w życiu niż kompletnie bezsensowna rozmowa, więc na tym kończę swój udział w powyższym wątku i polecam innym zrobienie tego samego. Miłego weekendu życzę, bez teorii spiskowych.

thef - Pią Maj 07, 2010 16:05

apples napisał/a:
Przeczytaj to co napisałeś na mój temat i to są moje konkrety. Ocenisz mnie na podstawie swojej wizji apples. Nie rozumiesz? Twój problem. Zadaj sobie pytanie czy to jest prawdą bo taki jest apples czy tylko Twój film.
Apples, ale co ja mam sam z sobą dyskutować? Moje opinie o Tobie wynikają tylko z tego co piszesz, bo nie znam Cię osobiście. Jeśli masz za którąś z nich żal do mnie to ją wskaż, a ja się do tego odniosę, a nie pisz mi, żebym czytał co napisałem. Doskonale wiem co napisałem.
dobryziom - Pią Maj 07, 2010 16:34

ja to się dziwie ze dajecie się wciągać w te zabawy applesa... on ma z tego radochę a wy się tylko spinacie.
apples - Pią Maj 07, 2010 17:42

Brt napisał/a:
Proszę bardzo, dokładnie ten jeden kawałek mam na myśli:
apples napisał/a:
maciej widocznie w jakimś celu zamieścił ten film. Może chciał aby się inni po podniecali małolatami lub sam to zrobił i chciał się tym podzielić/pochwalić.
To był żart. Niestety odebrany inaczej. Moja wina bo zapomniałem dodać emot. OK.
Brt napisał/a:
apples napisał/a:
Jeżeli wszystko co piszę to pierdoły to dlaczego się tak gotujecie i mnie krytykujecie.
Nie wszystko .... nie ugólniaj, bo nikt tak nie napisał.
Przecież sam napisałeś
Brt napisał/a:
Poznałbyś macieja i innych ludzi z forum prywatnie na Zlotach/Spotach to byś takich pierdół nie pisał.

Brt napisał/a:
Słowo "apples" w powyższym zdaniu zmieniłbym na "macieja" i skierował ten cytat do Ciebie.
Chyba sami ogólnie macie jakiś problem do macieja bo tworzycie już prawie mit. Jak to apples i maciej ... Tak na dobra sprawę z maciejem nie zgodziłem się tylko w 2 tematach.
Brt napisał/a:
apples, Ty wiesz swoje i choćbyś nawet uznał, ze rzeczywiście mam rację, czy to w stosunku do przyznanego warna czy tez "ataku" na macieja, to pewnie i tak się do tego nie przyznasz (co mnie zresztą mało obchodzi),
Następny znawca apples i jego osobowości. Bravo. Kilkakrotnie się już przyznawałem do błędu i przepraszałem na tym forum tylko problem że chyba wybiórczo czytasz.
Brt napisał/a:
a ja mam ciekawsze zajęcia w życiu niż kompletnie bezsensowna rozmowa,
Ja również. Niestety na niektóre oszczerstwa pod swoim adresem zmuszony jestem odpowiadać.
Brt napisał/a:
Miłego weekendu życzę,
Wzajemnie. Jężeli będziesz w trójmieście to daj znać i poznasz prawdziwego applesa, a nie tego wyimaginowanego :wink:


thef napisał/a:
Apples, ale co ja mam sam z sobą dyskutować?
Nigdzie nie napisałem abyś to zrobił. Napisałem "zadaj sobie pytanie". Nie rozumiesz?
thef napisał/a:
Moje opinie o Tobie wynikają tylko z tego co piszesz, bo nie znam Cię osobiście.
Chyba znowu nie zrozumiałeś co napisałem. Wiem że mnie nie znasz osobiście bo ja Ciebie tez. Napisałem abyś się zastanowił czy czasami nie przesadzasz bo to tylko Twój wymysł (matrix) osoby apples. Spójrz na apples z innej strony. Zobaczysz ze nie czepia się tylko ale wypowiada swoje zdanie.
thef napisał/a:
Jeśli masz za którąś z nich żal do mnie
Akurat należę do tych ludzi co rzadko się gniewają i obrażają na innych. Po drugie nie widzę powodu by się obrażać. Chyba że Ty myślisz znowu że ja się obrażę.
thef napisał/a:
Doskonale wiem co napisałem.
Nie wątpię. Tyle że błędnie czasami odbierasz to co chciałem przekazać.

dobryziom napisał/a:
ja to się dziwie ze dajecie się wciągać w te zabawy applesa... on ma z tego radochę a wy się tylko spinacie.
;> :hahaha:

Rozgryzłeś mnie :wink: :wink:

DawidNB - Pią Maj 07, 2010 18:05
Temat postu: Re: Gdzie chcielibyście iść na imprezę? ;)
maciej napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=noKgDhVygFo&feature=related


ja powiem z własnego doświadczenia że szwedki są brzydkie, i nie widziałem tam żadnej takiej jak na "niemieckich" filmach przyrodniczych ;)
więc to na pewno nie jest szwedzki klub nocny ;)

apples - Pią Maj 07, 2010 18:15

I tak dla ogółu.
Nie prowadzę żadnej krucjaty, wojny, walki z zielonymi i pomarańczowymi (kolorowymi) mimo tego co mówi się za kulisami. Nie mam w tym celu. Żadnego. :!: Gdyby można było zgarnąć jeszcze 1 milion $ to bym zrozumiał podejrzenia. :mrgreen:
Wyrażam tylko swoje zdanie. Uważam, że rzeczowej i merytorycznej dyskusji oraz wypowiadania własnego zdania w czasach demokracji nie trzeba się obawiać. :grin: To że robię to również z "kolorowymi" aniżeli tylko "zwykłymi" użytkownicy to chyba tylko powinno świadczyć o tym ze nie jestem hipokrytą i to co mam do powiedzenia to powiem wszystkim bez względu na "statuts". Szkoda tylko że niektórzy robią sobie z tego sensacje :/ i nie widza również tego że nie zgadzam się czasami z opiniami kilku "zwykłych" użytków. Niestety tego się nie widzi bo jest to mniej interesujące niż wymiana zdań pomiędzy apples a "kolorowymi". Szkoda.

P.S. Jeżeli ktokolwiek czuje się urażony w jakimkolwiek temacie poruszanym na forum moimi wypowiedziami to z tego miejsca Przepraszam. Na pewno nie było to zamierzone, a jedynie spowodowane niefortunną wypowiedzią.

dobryziom - Pią Maj 07, 2010 18:38

właśnie chciałem otworzyć filmik i ...

500 Internal Server Error

Niestety, wystąpiła jakaś nieprawidłowość.

Do rozwiązania problemu został wysłany zespół świetnie przeszkolonych małp.
Also, please include the following information in your error report:

MaReK - Pią Maj 07, 2010 21:02

Tekst seevsa był poniżej poziomu rynsztokowego, taki trochę gówniarsko-podwórkowy, bo nie był by zły gdyby był napisany przy użyciu innych słów, ale taką sztukę trzeba sobie wypracować od maleńkości :)

Ja bym się z warnem zgodził, ale nie za osobistą wycieczką, tylko żeby następni nie sprowadzali tematów do takiego poziomu. Nie spotkałem się z postami seevs w podobnej formie, więc myślę, że to taki jednorazowy wyskok. Może uraziło go coś w tym filmie?

Samych filmów pojawia się wiele, głupszych od tego, gdzie treści są dużo bardziej żenujące, ale czy to powód do takich reakcji :D ? Nie wiem, w ogóle to na filmy z YT mamy osobny temat :P

apples napisał/a:
Nie prowadzę żadnej krucjaty, wojny, walki z zielonymi i pomarańczowymi (kolorowymi) mimo tego co mówi się za kulisami.

Generalnie to by była walka z wiatrakami :)
Okej, nie boisz się zabrać głosu, masz swoje zdanie i to ważne, ale... wszędzie tam, gdzie toczy się mała draka z adminami jesteś i zawsze przeciwny ;)

apples napisał/a:
Przepraszam. Na pewno nie było to zamierzone, a jedynie spowodowane niefortunną wypowiedzią.

Sprytnie napisane ;) To jak napluć komuś na buzie i powiedzieć "Sorrki, ale chciałem obok tylko nie trafiłem" ;)

Oczywiście przeprosiny mają sens, jak się tego więcej nie robi.
Obydwaj wiemy jednak, że takie "niefortunne sformułowania" będą się pojawiać dość często ;)

Pozdrawiam

apples - Pią Maj 07, 2010 21:16

MaReK napisał/a:
wszędzie tam, gdzie toczy się mała draka z adminami jesteś i zawsze przeciwny ;)
Wyolbrzymiasz i przesadzasz. Nie przypominam sobie abym w więcej niż 3 takich dyskusjach uczestniczył.
MaReK napisał/a:
Sprytnie napisane ;)
Nic w tym sprytnego. Zrobiłem to trochę z innego powodu o którym nie musisz wiedzieć. :wink:
MaReK napisał/a:
To jak napluć komuś na buzie i powiedzieć "Sorrki, ale chciałem obok tylko nie trafiłem" ;)
Porównanie na poziomie :brawa:
MaReK napisał/a:
Oczywiście przeprosiny mają sens, jak się tego więcej nie robi.
Obydwaj wiemy jednak, że takie "niefortunne sformułowania" będą się pojawiać dość często ;)
Ty wiesz swoje, a ja wiem swoje. Jeżeli teraz każdą moją wypowiedz będziesz mi wypominał to usunę to abyś nie miał pożywki. Wypowiedz była do wszystkich tematów w których uczestniczyłem, a nie do tego. Zrób może listę urażonych to się ustosunkuje do Tego.

[ Dodano: Pią Maj 07, 2010 21:16 ]
MaReK napisał/a:
Obydwaj wiemy jednak, że takie "niefortunne sformułowania" będą się pojawiać dość często ;)
Nie będą jak mi usuniesz konto. Możesz to zrobić byście mieli spokój.
tronsek - Pią Maj 07, 2010 21:16

http://www.joemonster.org...skoczonego_kota
MaReK - Pią Maj 07, 2010 21:35

apples napisał/a:
Wyolbrzymiasz i przesadzasz. Nie przypominam sobie abym w więcej niż 3 takich dyskusjach uczestniczył.

No może i tak. Nie śledzę z zapartym tchem wszystkich dyskusji z Twoim i zebranymi tutaj udziałem :) Jeśli na coś trafiam, to zapamiętuję i tyle. Tak, nie przygotowuję się tak dobrze jak inni do dyskusji :P

apples napisał/a:
Nic w tym sprytnego. Zrobiłem to trochę z innego powodu o którym nie musisz wiedzieć. :wink:

Nie chcesz to nie pisz :P Pozostanę w domysłach ;)

apples napisał/a:
Porównanie na poziomie :brawa:

Pierwsze lepsze, jakie przyszło mi do głowy, ale... tak to widzę ja ;)
Przepraszam, jeśli kogoś swoim porównaniem uraziłem :rotfl:
apples napisał/a:
Ty wiesz swoje, a ja wiem swoje.

No to dobrze chyba ;) Gorzej, jak ja bym wiedział Twoje, a Ty moje :P

apples napisał/a:
Wypowiedz była do wszystkich tematów w których uczestniczyłem, a nie do tego.

Rozumiem, rozumiem ;)

apples napisał/a:
Jeżeli teraz każdą moją wypowiedz będziesz mi wypominał to usunę to abyś nie miał pożywki.

Bez obaw ;) Postaram się o tym nie pamiętać ;)

apples napisał/a:
Nie będą jak mi usuniesz konto. Możesz to zrobić byście mieli spokój.

O masz! Chyba się nie obraziłeś?
Jeśli masz taką potrzebę aby tak pisać, to pisz.
Jeśli ja się na temat natknę, to Ci odpiszę w takiej formie jak uważam :)
Jeśli chciałbym mieć od Ciebie spokój, to bym ignorował Twoje posty (funkcją na forum).

Buziaki :)

Jugol - Pią Maj 07, 2010 21:41

tronsek napisał/a:
http://www.joemonster.org/filmy/23730/Rozwiazanie_zagadki_zaskoczonego_kota


:hahaha: :hahaha: :hahaha:

zetes - Pią Maj 07, 2010 21:48

Świetna ta kocia zagadka :rotfl:
apples - Pią Maj 07, 2010 21:49

MaReK napisał/a:
No może i tak. Nie śledzę z zapartym tchem wszystkich dyskusji z Twoim i zebranymi tutaj udziałem :) Jeśli na coś trafiam, to zapamiętuję i tyle. Tak, nie przygotowuję się tak dobrze jak inni do dyskusji :P
Nie dziwię się. Tematy są dosyć obszerne i robi się wrażenie że jest ich z 50, a są z 3 bo czyta się ten sam temat. :mrgreen:
MaReK napisał/a:
Pozostanę w domysłach ;)
Myśl, myśl. Dobry w tym jesteś. :razz:
MaReK napisał/a:
Gorzej, jak ja bym wiedział Twoje, a Ty moje :P
Ale by jazda była.
MaReK napisał/a:
Bez obaw ;) Postaram się o tym nie pamiętać ;)
Uff. To mnie pocieszyłeś :wink:
MaReK napisał/a:
O masz! Chyba się nie obraziłeś?
Nie. Ja? apples się nie obraża. Piotrek czasami :mrgreen:
MaReK napisał/a:
Buziaki :)
Hym :marycha: :sex:

Teraz będzie :hihi:

kasjopea - Pią Maj 07, 2010 21:54

Chłopaki, ja jestem tolerancyjna, ale mam o applesie coraz gorsze zdanie. Najpierw :sex: z Maciejem, teraz z Markiem :boisie: Będziesz miał pozamiatane jak Gosia i Violla Cię dorwą :lol:
apples - Pią Maj 07, 2010 22:04

kasjopea napisał/a:
Chłopaki, ja jestem tolerancyjna, ale mam o applesie coraz gorsze zdanie.
Zdanie ;> , a może ... ? Nie, to nie możliwe. :lol:
kasjopea napisał/a:
Najpierw :sex: z Maciejem, teraz z Markiem :boisie:
Teraz tylko ciekawość zżera który to który :mrgreen:
kasjopea napisał/a:
Będziesz miał pozamiatane jak Gosia i Violla Cię dorwą :lol:
O tym zapomniałem. Cóż raz się żyje, ale czasami warto zaryzykować :rotfl3:
MaReK - Pią Maj 07, 2010 22:21

apples napisał/a:
Teraz tylko ciekawość zżera który to który :mrgreen:

Gdyby tam było trzech ludzików, to wiadomo, że ten w środku ma urodziny ;)
A chyba najbliżej mam ja :szok:

kzrr - Pią Maj 07, 2010 22:57

Jak jest ochota to i pies kota "wyłomota" :D