Zobacz temat - [R75] Zamglone reflektory
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Zamglone reflektory

lukasz5992 - Sob Maj 15, 2010 21:06
Temat postu: [R75] Zamglone reflektory
Witam.Z racji tego że kupiłem niedawno R75 :mrgreen: mam pewne pytanie mianowicie w jaki sposób wyczyścić tak jakby zamglone reflektory te zewnętrzne od zewnątrz autka.Pokryte są one tak jakby białym nalotem próbowałem pasty tempo ale słabo schodzi.Może ktoś z was miał podobny problem u siebie podobno dobra jest pasta do zębów.Proszę o szybką odpowiedz bo jak R75 może mieć taki mankament ? ? ?. :cry:
wojzel - Sob Maj 15, 2010 21:12

papier ścierny 2000 oczywiście na mokro, a później pasta TEMPO.. powinno pomóc.. dziwne że sama pasta nie dała rady..
lukasz5992 - Sob Maj 15, 2010 21:15

Niby tempo dało rade ale tylko trochę tak że jest różnica pomiędzy reflektorami ale do perfekcji dużo jeszcze brakuje.Morze papier da radę ale nie będzie rys kloszu?
emerka - Sob Maj 15, 2010 22:15

Sprobuj Meguiars PlastX
kmisiowy - Sob Maj 15, 2010 22:59

ja dalem klosze do spolerowania - byly juz takie chropowate niemal i mocno zamglone. generalnie slabo bylo. o po zrobienie o niebo lepiej. nie ma porowania. zaplacilem chyba 80 zł za cały komplet w P-niu. oczywiscie spolerowane tylko tyle ile trzeba bylo a nie na gładko :P
lukasz5992 - Sro Maj 19, 2010 15:51

kmisiowy napisał/a:
ja dalem klosze do spolerowania - byly juz takie chropowate niemal i mocno zamglone. generalnie slabo bylo. o po zrobienie o niebo lepiej. nie ma porowania. zaplacilem chyba 80 zł za cały komplet w P-niu. oczywiscie spolerowane tylko tyle ile trzeba bylo a nie na gładko :P

Najpierw chciałem sprawdzić czy da się je jakoś w domu doprowadzić do dobrego stanu.

[ Dodano: Sro Maj 19, 2010 15:51 ]
wojzel napisał/a:
papier ścierny 2000 oczywiście na mokro, a później pasta TEMPO.. powinno pomóc.. dziwne że sama pasta nie dała rady..

Proście a będzie wam dane wielkie dzięki dla kolegi ma pomógł, klosze wyglądają o niebo lepiej. :grin:

gustav.pl - Czw Lip 08, 2010 22:18

A co z filtrami UV na kloszach po zabiegu polerowania? Słyszałem, że po takiej polerce trzeba klosze zabezpieczyć filtrem, bo bez tego w niedługim czasie mogą pożółknąć. Prawda by to była :?: