Zobacz temat - [r200 1.4 16v] Instalacja gazowa i blacharz/lakiernik śląśk!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r200 1.4 16v] Instalacja gazowa i blacharz/lakiernik śląśk!

Kaczorinho - Sro Maj 19, 2010 15:14
Temat postu: [r200 1.4 16v] Instalacja gazowa i blacharz/lakiernik śląśk!
Witam. Jakiś czas temu zdarzyła mi się wkurzająca, a zarazem śmieszna sytuacja, ktoś "życzliwy" rzucił muszlą klozetową w mojego roverka. Na szczęście miałem ac. możecie sobie wyobrazić moją reakcje, dosłownie śmiech przez łzy. Uszkodzona została maska, błotnik pp, szyba. Szybe wymieniłem odrazu, koszt 440 zł ;/ , została maska i błotnik, mógłbym to zrobić samemu, ale dostałem pieniążki z ac i wolałbym to oddać do fachowca tym bardziej, że cała maska wymagała naprawy/wymiany już przed tym incydentem. Prosiłbym o namiary na sprawdzony warsztat Pieniążków starczy spokojnie jeszcze na instalacje gazową. Tu moje kolejne pytanie/prośba o adres lub namiary na jakiś dobry zakład który owe instalacje montuje, ewentualnie jakie części polecacie to podzwonie i popytam o ceny, oczywiście sekwencja.

zamieszczam foty jak to wyglądało jak to zauważyłem:


tu błotnik i szyba



tu dziura w masce



tu widok z góry.

sobrus - Czw Maj 20, 2010 10:15

Dobrze ze mialeś AC.
Nie bede komentować bo co tu powiedzieć.
Powinen sobie ten ktoś swój zakuty łeb do tej muszli wsadzić i walić o ściane.

Matius - Czw Maj 20, 2010 13:14

Masakra... ludzie to mają nasrane w głowach... to był rzut z bloku czy ktoś z ulicy szedł z muszą i stwierdził że za ciężka i nie doniesie do domu? Może ktoś wymienił sobie i nie wiedział co ze starą zrobić to myk przez okno :)

ale... dobrze że miałeś AC kurde ten świat zwariował chyba też wykupie sobie bo nie wiadomo co się stanie...

PS. Przypomniał mi się też taki jeden wierszyk :)

"Jeśli życie ci zbrzydło a świat stał się piekłem wsadź łeb do kibla i pie****nij się deklem" :)

to tak na odreagowanie :) Życzę żeby wszystko poszło gładko i szybko.
Pozdrawiam!

Kaczorinho - Czw Maj 20, 2010 15:14

muszla stała przy śmietnikach i było to w nocy, więc obstawiam, że jakiś bezdomny poszukiwacz skarbów lub ktoś pijany musiał to zrobić
Matius - Czw Maj 20, 2010 16:34

albo ktoś na złość... nie masz wrogów na osiedlu? :evil: trochę chamskie...
zouza - Czw Maj 20, 2010 16:39

Lakiernik dobry jest w Zabrzu na Szczęść Boże, tam gdzie była rzeźnia. Czy ty masz rejestrację SZ 92...?
Kaczorinho - Czw Maj 20, 2010 18:31

nie, 91, nie dawno kupione.
zouza - Czw Maj 20, 2010 19:05

Kaczorinho, hmm może 91 mam wrażenie, że gdzieś Cię w centrum mijałam :hmm: Wolności, Pawliczka?
Kaczorinho - Pią Maj 21, 2010 08:59

Możliwe często jeżdżę na Zaborze lub halę Powenu :wink:
zouza - Pią Maj 21, 2010 11:15

No to chyba ostatnio Cię dość często widuje. Nie mignęła Ci gdzieś antracytowa 25? :P
Kaczorinho - Pią Maj 21, 2010 11:51

nie przypominam sobie ^^ mnie częściej obok politechniki można spotkać :)

a co do tematu:
Znajomy mi to wyklepie i pomaluje za 500 zł, w warsztacie 800-900 wołali

a co do instalacji to co myślicie o BRC? Ma ktoś zamontowaną?