Zobacz temat - Proszę o ocenę - Rover 200 1.4
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Proszę o ocenę - Rover 200 1.4

raist - Nie Maj 23, 2010 13:03
Temat postu: Proszę o ocenę - Rover 200 1.4
Witam bardzo serdecznie.

Znalazłem takiego oto rovera 200:

http://otomoto.pl/rover-2...-C13261013.html

Oglądałem go już na żywo z mechanikiem i wyglądał bardzo dobrze (bezwypadkowy, zadbany itd). Czy rzeczywiście wszystko w nim jest ok na tyle, na ile można wywnioskować z ogłoszenia?

Pozdrawiam, Łukasz

p.s. przebieg 130 tys. km, sprowadzony ale opłacony i zarejestrowany

azer - Nie Maj 23, 2010 13:56

hej
jak oglądałeś z mechanikiem to to jest najlepsza ocena, a nie nasza subektywna na forum na podstawie zdjęć.

Auto rzeczywiście prezentuje się ładnie, jedyny ale za to duży minus to słabsza wersja. A no i brak klimy, ale jest szyber

leszczu - Nie Maj 23, 2010 14:01

Roverek wygląda bardzo ładnie utrzymany moim zdaniem. Tylko nie posiada on tak jak zapewnia sprzedawca el. lusterek i kierownica była wymieniana, bo jest od modelu 25
raist - Nie Maj 23, 2010 14:21

leszczu19901 napisał/a:
Roverek wygląda bardzo ładnie utrzymany moim zdaniem. Tylko nie posiada on tak jak zapewnia sprzedawca el. lusterek i kierownica była wymieniana, bo jest od modelu 25


Na żywo robi bardzo dobre wrażenie :) Co do lusterek... zapomniałem sprawdzić, nie wiem nawet czy miał napisane na kartce, bo znalazłem go na giełdzie. A ta kierownica to duży minus?

Chciałbym jeszcze zapytać, czy cena jest ok... Zeszła do 9 tys. zł po negocjacji.

leszczu - Nie Maj 23, 2010 14:33

raist napisał/a:
A ta kierownica to duży minus?

Są dwie możliwości wymiany jej. Pierwsza, że komuś może się nie podobała i sobie wymienił od nowszego modelu jakim jest R25, a druga możliwość jest taka, że poprzednia kierownica była mocno zdarta i została wymieniona żeby zataić przebieg.

[ Dodano: Nie Maj 23, 2010 14:33 ]
raist napisał/a:
Chciałbym jeszcze zapytać, czy cena jest ok... Zeszła do 9 tys. zł po negocjacji.

Myślę, że ta cena jest może trochę za wysoka. Brakuje mu klimy, el. lusterek, skóry. Spróbuj może jeszcze trochę po negocjować :grin:

Pluum - Nie Maj 23, 2010 18:59

Na zdjęciach wygląda jakby maska miła inny odcień ale możliwe, że to światło tak pada. Widziałeś na żywo to na pewno zwróciłbyś uwagę. No i targuj się :smile: Ładne autko tylko szkoda, że bez klimy. Pozdrawiam.



To jest kierownica z R200 :wink:

raist - Nie Maj 23, 2010 22:16

Pluum napisał/a:
Na zdjęciach wygląda jakby maska miła inny odcień ale możliwe, że to światło tak pada. Widziałeś na żywo to na pewno zwróciłbyś uwagę. No i targuj się :smile: Ładne autko tylko szkoda, że bez klimy. Pozdrawiam.


To tak wygląda, bo w zależności od tego pod jakim kątem się patrzy to jest trochę inny kolor (generalnie odcienie niebieskiego i fioletu) :)

Jutro jadę z zamiarem odbioru i będę się targował... Może coś opuszczą jeszcze :)

ArekL - Nie Maj 23, 2010 23:58

Moim zdaniem:
- krzywo spasowany przód (szpary dookoła lewej lampy - czyli prawej na zdjęciu - większe niż pod drugą)
- maska lekko jakby mija się z błotnikami
- odcień maski też się rzuca w oczy
- silniczek wymyty.

Czy odpalałeś go? Jeździłeś nim? Sprawdzałeś potem czy się nie zapocił?

Śliczny kolorek, też kiedyś mi się marzył taki :)

leszczu - Pon Maj 24, 2010 10:58

Pluum napisał/a:
To jest kierownica z R200 :wink:

Nie wydaje mi się żeby była to kierownica od R200

Kris - Pon Maj 24, 2010 12:02

leszczu19901 napisał/a:
Pluum napisał/a:
To jest kierownica z R200 :wink:

Nie wydaje mi się żeby była to kierownica od R200


to jest kierownica od 25 albo ZR, różni się tym że brak na niej takich perforacji na godzinie 9 i 3-ciej, które były w R200 okrąglaku.