Zobacz temat - Nowy ROVER'ek w klubie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Nowy ROVER'ek w klubie

tronsek - Nie Maj 23, 2010 21:39
Temat postu: Nowy ROVER'ek w klubie
Witam.
Jakiś czas temu, na ulicy zobaczyłem pięknego ROVER'ka 216 Coupe. Bardzo urzekła mnie jego linia nadwozia oraz to, że jest to autko bardzo żadko spotykane i wyróżniające z tłumu.
Mojemu synkowi natomiast bardzo przypadł do gustu "garb" na masce. Jest cudowny.
W dniu dzisiejszym, t.j. 23.05.2010 "nadejszła" wiekopomna chwila i stałem się posiadaczem Tego wspaniałego auta. Jest nim ROVER 216 Coupe w kolorze "JRJ", czyli TAHITI BLUE MICA.
W dużej mierze, zakup ten zawdzięczam koledze Markzo, który nękany moimi e-mail'ami, telefonami zawsze służył radą i wskazówkami, jakimi mam się kierować dokonując wyboru. Bez Jego pomocy, zapewne wpadłbym na "minę".
Podsumowanie:
BANAN NA PYSKU - BEZCENNE !!

Dydo - Nie Maj 23, 2010 21:51

A co z 400 SDi ?

Czekamy na jakieś zdjęcia co tam ciekawego kupiłeś :)

tronsek - Nie Maj 23, 2010 21:54

Dydo, R400 SDI pozostaje nadal moim "Okrętem Flagowym".
Tomcat, ma mi służyc tyko na tzw. odstresowanie sie po ciężkim tygodniu pracy.
Myślę, ze jutro powinienem wprowadzić Go już do garażu.

Drill - Nie Maj 23, 2010 22:01

Tronsek kupiłeś niebieskiego kupeka do poprawek lakierniczych z Bolesławca? jeśli tak (i kobieta go nie dobiła ;P ) to trafiłeś na bardzo fajne autko (należało do chlopaka mojej kuzynki a on każdy grosz w nie pakował)
Dydo - Nie Maj 23, 2010 22:03

tronsek napisał/a:
Dydo, R400 SDI pozostaje nadal moim "Okrętem Flagowym".
Tomcat, ma mi służyc tyko na tzw. odstresowanie sie po ciężkim tygodniu pracy.
Myślę, ze jutro powinienem wprowadzić Go już do garażu.


Rozumiem :) A na zlot wpadniesz ? (nie chce mi się studiować listy zapisanych, więc pytam, bo nie pamiętam ;P ) Jeśli tak, to Tomcatem czy 400 ;> ?

tronsek - Nie Maj 23, 2010 22:09

Drill, Dokładnie tego !! Praktycznie tylko do zrobienia są poprawki lakiernicze i poprawinie lewych drzi, bo są jakieś 3mm za nisko. Poza tym ma nówki oponki, aku, tarcze z klockami, radio JVC i sekwencyjny gaz na gwarancji. Smiga aż miło.

[ Dodano: Nie Maj 23, 2010 22:09 ]
Dydo, Na zlotcie oczywiście będę. Na 99% jednak jeszcze 400. Tomcata najpierw muszę dopieścić.

azer - Nie Maj 23, 2010 22:20

gratulacje :ok:
sam chętnie tomcata do zabawy bym przyjał :)

emes - Nie Maj 23, 2010 22:28

Gratulacje :)
Markzo - Nie Maj 23, 2010 23:42

Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc :) niech CI się kółka zdrowo kręca Emiliano Italiano ;) w razie W, numer znasz ;) no i kurna zaczynaj go motać :D
Jugol - Nie Maj 23, 2010 23:45

Tronsek, gratulacione :ok: i szerokości :)
Drill - Nie Maj 23, 2010 23:59

tronsek napisał/a:
Drill, Dokładnie tego !! Praktycznie tylko do zrobienia są poprawki lakiernicze i poprawinie lewych drzi, bo są jakieś 3mm za nisko. Poza tym ma nówki oponki, aku, tarcze z klockami, radio JVC i sekwencyjny gaz na gwarancji. Smiga aż miło.


No to dowiedz się że on pakował w to tylko orginalne czesci i na same czesci 5 tysiaczkow wydał, lakier odnawiał w paru miejscach bo też było z nim kiepsko - sprzedał bo przesiadł się na coś ekonomiczniejszego bo jednak to troche żłopie :) baba wsadziła w niego gaz, radio jeszcze po poprzednim wlascicielu :P

sam sie nad nim zastanawialem. ta babka kupila go za 7.5k 3 lata temu a teraz cena była ok :)

leszczu - Pon Maj 24, 2010 10:54

Gratuluje zakupu :grin:
tronsek - Pon Maj 24, 2010 15:58

Nowy ROVER'ek został właśnie przed chwilką wprowadzony do garażu. Jak widać na fotkach trzeba trochę nad Nim popracować.
http://forum.roverki.eu/g...hicle&CID=12634