Zobacz temat - [R75CDT 04r] Alufelgi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R75CDT 04r] Alufelgi

staf - Wto Maj 25, 2010 09:47
Temat postu: [R75CDT 04r] Alufelgi
Nadszedł czas by aluski w moim R błysnęły swierzością.
Troche poczytałem o tym na naszym i innych forach, znalazłem coś takiego:http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?t=30080
Czy ktoś z was "reanimował" alufelgi, jeśli tak to podajcie sposoby może lepsze od tego, który znalazłem.

seyfer - Wto Maj 25, 2010 10:12

znajomy podobnie robił tyle ze na swoich 15" w mercu i z tego co mówił to załuje troche bo felgi za małe i efektu nie widać a po drugie to leń z niego i teraz o wiele szybciej ten cały efekt zanika pod warstwą kurzu, pyłu z klocków itp. Ogólnie sadze, że gra warta świeczki jak ma się miejsce i trochę chęci ;)
staf - Sro Maj 26, 2010 09:19

seyfer,
A gdybym po takim czyszczeniu czymś pomalował?
Tylko czym :hmm: i jaki będzie efekt końcowy?
Szkoda ze nikt nie chce się wypowiedzieć.

hvil - Sro Maj 26, 2010 20:57

Jestem członkiem tego klubu z moim emiksem:-) wiele osob to probowalo, efekt jest...ale jakim kosztem, albo nie polakierujesz i co kilka dni trzeba to pucować by było nadal ładnie, albo polakierowac bezbarwnym, na czym straci efekt a z czasem jest ryzyko ze cos z tym sie lakierem bedzie dzialo i bedzie brzydko:-)

TO moja sugestywna opinia ale z kilkoma osobami doszlismy do wniosku ze jak juz chcieć błyskotki to kupić chromowane fabrycznie felgi.

staf - Sro Maj 26, 2010 21:03

hvil,
Nie chodzi mi o błyskotki. Link podałem dla przykładu. Chcę je odświeżyć.
Ale jeśli to nie da oczekiwanego efektu, to szkoda zachodu.
Może piaskowanie i malowanie...kurna sam nie wiem.

Pływak - Sro Maj 26, 2010 21:16

Ja mam polerowane ranty u siebie i wcale nie trzeba pucować 7 razy w tygodniu żeby ładnie wyglądało. Oczywiście nie będzie się świecić jak psu jaja cały bo oczywistym jest, ze felgi się brudzą. Po każdym myciu szmatką do sucha, żeby zacieków nie było, a raz w miesiącu machnę je na szybko pastą i jest ok. Ostatnio wyczytałem, ze podobno jest jakiś lakier który nie psuje efektu "lustra" ale jak się nazywa nie pomnę...