Zobacz temat - [R75] Przewody hamulcowe sztywne
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Przewody hamulcowe sztywne

pkfamilia - Pią Cze 04, 2010 09:55
Temat postu: [R75] Przewody hamulcowe sztywne
Gdzie zdobyć i pilnie wymienić w okolicach Łodzi przewody hamulcowe tył Rover 75 prod :beczy: 1999 (2500-benzyna)
dukat11 - Pią Cze 04, 2010 10:12

Pilne możesz kupić przewody uniwersalne w dowolnym sklepie motoryzacyjnym tylko musisz sprawdzić ich długość.

Ps Czerwony kolor jest zarezerwowany dla adminów więc się nie narażaj

pkfamilia - Pią Cze 04, 2010 10:40
Temat postu: Rover 75] przewody hamulcowe sztywne
Zapomniałem dodać, że są to przewody hamulcowe na tył sztywne. I teraz dalej moje pytanie. Czy w warsztatach (serwisach) praktykują wymianę tylko odcinka skorodowanego takiego przewodu ?
sTERYD - Pią Cze 04, 2010 10:42

wymienia się cały przewód, ale jest możliwe dorobienie przewodów na wzór, tylko nie wszędzie coś takiego robią...
apples - Pią Cze 04, 2010 13:09

pkfamilia napisał/a:
Czy w warsztatach (serwisach) praktykują wymianę tylko odcinka skorodowanego takiego przewodu ?
Wymienią odcinek od łączenia do łączenia. Nie spotkałem się ze sztukowaniem. Jest to zbyt ważny element aby go przycinać, docinać i zarabiać na samochodzie.
dukat11 - Pią Cze 04, 2010 21:59

pkfamilia napisał/a:
Zapomniałem dodać, że są to przewody hamulcowe na tył sztywne. I teraz dalej moje pytanie. Czy w warsztatach (serwisach) praktykują wymianę tylko odcinka skorodowanego takiego przewodu ?


Poza tym że wymienia się w całości to kto by się chciał bawić w sztukowanie jak rurki uniwersalne (proste) o różnych długościach kupisz za grosze.