Zobacz temat - [R620] Czujnik wstecznego biegu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Czujnik wstecznego biegu

vck1000 - Czw Cze 17, 2010 23:32
Temat postu: [R620] Czujnik wstecznego biegu
Witam, naprawiałem ostatnio rozrusznik i chyba musiałem coś zepsuć bo teraz przez cały czas święcą mi światła cofania. Przypuszczam, że musiałem coś ruszyć przy czujniku wstecznego biegu ale gdzie on się znajduje w R620 SDI. Czy jeśli jest odłączony światła świecą czy są wyłączone? Problem wygląda następując włączam zapłon wsteczny świeci nie ważne czy zapalę światła czy nie.
zimek-1985 - Czw Cze 17, 2010 23:55

czujnik powinien być gdzieś przy skrzyni. szukaj gdzieś pomiedzy rozrusznikiem a skrzynia bo jak wyjmowałeś to mogłeś go poruszyć. a skrzynia od rozrusznika nie jest daleko. przynajmniej tak mi sie wydaje

[ Dodano: Czw Cze 17, 2010 23:55 ]
a czujnik jesli jest odłączony to światła sie nie palą

vck1000 - Pią Cze 18, 2010 10:06

to musiałem ten czujnik "zewrzeć" że teraz pala się cały czas?

Nie wiem jak on wygląda nawet wyciąga się go czy wykręca? idą jakieś przewody i ile?

Prosiłbym o jakieś zdjęcie z zaznaczonym czujnikiem bo nie chciałbym wyciągać czegoś innego a chcę być pewien.

Brt - Pią Cze 18, 2010 15:28

Czujnik jest w zupełnie innym miejscu niz rozrusznik. Czujnik znajdziesz od spodu auta z przodu skrzyni biegów (od strony chłodnicy). Jest wykręcany i ma dwa przewody :ok: Jak go wykręcisz to poleje się olej ze skrzyni, więc trzeba mieć drugi i szybko je podmienić po prostu :ok: