Zobacz temat - [R75] Chromowane listwy drzwiowe.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Chromowane listwy drzwiowe.

voytis - Pon Cze 21, 2010 10:58
Temat postu: [R75] Chromowane listwy drzwiowe.
Witam. Nie wiem czy dobrze wstrzeliłem się z tematem... W nocy jakiś baran ukradł mi chromowane listwy z przednich i tylnych drzwi od strony kierowcy i z obu stron listwy, które znajdują się pod drzwiami. Jak już przestałem przeklinać ten świat (swoją drogą żałosne to co się dzieje... ech) postanowiłem poszukać nowych w necie. I tu mam problem z drzwiami. Każda listwa składa się z dwóch części - przed i za klamką. Nie ma problemu z dłuższymi odcinkami ale nie potrafię znaleźć tych króciutkich. I tu moje pytanie - czy to sprzedają jako komplet (nie ma nic na ten temat w ogłoszeniach) i czy jest jakiś sklep gdzie ktoś z was kupował już takie listwy i może polecić. Za każdą informację będę wdzięczny.
kris-tofer - Pon Cze 21, 2010 11:02

voytis, szukałeś w samochodach używanych na części? na Allegro aż roi się od ludzi sprzedających R75 na części :)
voytis - Pon Cze 21, 2010 11:10

Szukałem na allegro, ebay i na stronach w UK. Nigdzie nie dopatrzyłem się nic na temat tej malutkiej listwy.
apples - Pon Cze 21, 2010 11:11

Napisz lub zadzwoń do nich http://www.rimmerbros.co.uk/Item--i-GRID001806 lub zrób tak jak napisał kris-tofer
kris-tofer - Pon Cze 21, 2010 11:25

voytis, musisz się z nimi dogadać telefonicznie, bo jakby każdy miał wystawiać osobną część i każdą śrubkę na Allegro to by mu czasu na rozkręcanie nie starczyło, a tak jeśli ogłasza, że ma anglika na sprzedanie, to pewnie ma większość części.
voytis - Pon Cze 21, 2010 12:56

Dzięki za podpowiedź. Na pewno zadzwonię.