Zobacz temat - [rover 214 1.4 si 97] nie działa tylna wycieraczka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [rover 214 1.4 si 97] nie działa tylna wycieraczka

menmendeles - Pon Cze 21, 2010 12:11
Temat postu: [rover 214 1.4 si 97] nie działa tylna wycieraczka
WITAM.
mam taki problem nie działa mi tylna wycieraczka spryskiwacz działa może to być spowodowane taką czerwoną skrzynką pod bezpiecznikami ?? coś takiego słyszałem .
auto mam od miesiąca nie działała od początku. :sad: [/i]

Paul - Pon Cze 21, 2010 12:21

Poszukaj na forum hasła "wiązka tylnej klapy", bo na 90% tam tkwi przyczyna - uszkodzone przewody w przepuście między nadwoziem i klapą :)
colin1983 - Pon Cze 21, 2010 12:22

są dwie opcje albo wiązka się przełamuje albo silnik zakończył żywot, najlepiej zdejmij ten plastik od środka co jest na tylnej klapie i będziesz widział
menmendeles - Pon Cze 21, 2010 12:43

ok jutro z rana sprawdze i dam znać podepne silniczek na krutko i sprawdze czy jest sprawny. przewody przy klapie wyglądają na ok ale sprawdze dokładniej. a i co myślicie o tej czerwonej skrzynce ??
dzięki

colin1983 - Pon Cze 21, 2010 12:47

raczej to nie ona
menmendeles - Sro Paź 06, 2010 12:48

Dalej mam problem z tylną wycieraczką na krótko działa silnik elektromechanik powiedział mi że do wymiany jest ta czerwona skrzynka podobno ona odpowiada też za tylną wycieraczke i pytanie czy kupowac to cuś czy nie ma sensu. Na krótko podpiołem przy przekazniku znajduje sie on w bagażniku pod tapicerką z prawej strony. wychodzi na to że nie dostaje sygnału do przekaznika manetke też sprawdzałem tam też nie dostaje sygnału.
a wszystko inne działa owszem były kable przeciete w tylnej klapie ale je zrobiłem. za co sie chwycic dalej ??