Zobacz temat - Przestroga przed zakupem żarówek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Przestroga przed zakupem żarówek

szoso - Pon Cze 21, 2010 13:07
Temat postu: Przestroga przed zakupem żarówek
Witam
Przestrzegam przed kupnem żarówek widocznych na zdjęciu, chyba mają większą moc niż jest napisane(55W) bo odbłyśniki w lampach się topią :/
szkoda lamp a ja miałem nowe :>

darek_wp - Pon Cze 21, 2010 14:29

To może warto zastanowić się nad pociągnięciem producenta / dystrybutora do odpowiedzialności za straty?.
Moc pobieraną ze źródła w miarę łatwo sprawdzić - wystarczą 2 mierniki. Temperaturę bańki też sprawdzi dla porównania z innymi producentami.

Jugol - Pon Cze 21, 2010 23:48

Szoso współczuję :przytul: , ale na przyszłość zapamiętaj co Ci rzekłem przez :telefon: :ok: ;)
faecd - Wto Cze 22, 2010 07:10

mnie podobne badziewie (za 22 zl komplet z marketu...to byly zamierzchle czasy jak mialem ksenony i chcialem cos fajnego legalnego i taniego :) )
to mi normalnie po 30 minutach jazdy przestała jedna swiecic...okazalo sie ze ta niebieska banka wybuchła!! masakra!

szoso - Wto Cze 22, 2010 09:26

chyba trzeba będzie znowu zmienić lampy :/
Brt - Wto Cze 22, 2010 10:07

a sie zastanawiałem na Zlocie co Ty masz w te lampy wsadzone, bo dawały po oczach trochę .... żarówki TYLKO philips, osram, hella, tungsram ... A wszystkie te pseudotuningowe to szroty, co zresztą sam to już niestety doświadczyłeś :głaszcze:
PTE - Wto Cze 22, 2010 11:00

Brt napisał/a:
a sie zastanawiałem na Zlocie co Ty masz w te lampy wsadzone, bo dawały po oczach trochę .... żarówki TYLKO philips, osram, hella, tungsram...


Bosch, Narva :wink:

szoso - Wto Cze 22, 2010 11:15

a jeszcze roku nie ma jak zmieniłem lampy
zrobiłem się na cacy, kolejne 400zł poleci, po prostu za...ście

Jugol - Wto Cze 22, 2010 20:30

Dzisiaj zakupiłem właśnie w sklepie motoryzacyjnym, żarówki Philips H7 Premium, po 22pln za sztukę, mam nadzieję, że jak poprzednie Philipsy mnie nie zawiodą i wytrzymają min. 10 miesięcy. W tym temacie, jak wyżej koledzy pisali- lepiej nie experymentować, tylko kupić coś sprawdzonego :ok:
Pływak - Wto Cze 22, 2010 20:32

Dokładnie oszczędny dwa razy traci. Chciałeś coś o barwie zbliżonej do białej to polecam Osram Cool Blue lub Philips Blue Vision... obie mimo "blue" w nazwie z niebieskim mają niewiele wspólnego.
Perez - Wto Cze 22, 2010 22:19

Jugol napisał/a:
mam nadzieję, że jak poprzednie Philipsy mnie nie zawiodą i wytrzymają min. 10 miesięcy
Moje Narvy maja juz dwa lata.
borsi - Pią Cze 25, 2010 12:25

a ja o dziwo nie wiadomo czemu w swoim kanciaku nie wymieniałem jeszcze ani jednej żarówki. czemu nie wiem a ponad półtora roku już nim jeżdżę.
w słuzbowej fabii co 2-3 miesiace pada ząrówka. a u nie nic.

marthinez - Pią Cze 25, 2010 12:35

borsi napisał/a:
a ja o dziwo nie wiadomo czemu w swoim kanciaku nie wymieniałem jeszcze ani jednej żarówki. czemu nie wiem a ponad półtora roku już nim jeżdżę.
Ja w swoim nie wymieniałem nigdy tj. prawie 4 lata. :shock:
Nie wiem co za firma tam siedzi. :cool:

borsi - Pią Cze 25, 2010 14:12

a ile przejeździłeś przez te 4 lata.
Ja z reguły robie dłuższe trasy .

marthinez - Pią Cze 25, 2010 18:56

Około 60kkm.