Zobacz temat - [R75] proszę o pomoc w ocenie.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R75] proszę o pomoc w ocenie.

ADAM1974 - Nie Lip 04, 2010 09:24
Temat postu: [R75] proszę o pomoc w ocenie.
Witam właśnie przymierzam się do zakupu mojego pierwszego roverka i chciałbym prosić was jako starych wyjadaczy o pomoc w ocenie. Na początek znalazłem takiego całkiem wajnie wyposażony i kupiony w Polsce. Co o nim sądzicie. Będę wdzięczny za każdą uwagę pozytywną lub krytyczną. Jak się w tych modelach sprawuje gaz?

http://otomoto.pl/rover-7...-C13971466.html

Markzo - Nie Lip 04, 2010 13:00

Hej :)
-wypalone linie na wyswietlaczu komputera,
-troche popękana skóra na fotelu kierowcy,
-dziwnie przekrzywiony (?) filtr powietrza a dokładnie jego obudowa pod maską,

na plus:
-auto krajowe, od 1 właściciela z kompletem dokumentów,
-sliczny i zadbany lakier,
-ładny środek,
-bardzo bogate wyposażenie,
-automat,
-gaz,

po fotkach wygląda na auto godne zainteresowania ;)

krzychu.b - Pon Lip 05, 2010 21:36

Markzo napisał/a:
-dziwnie przekrzywiony (?) filtr powietrza a dokładnie jego obudowa pod maską,
Jeżeli gazownik umieścił niedbale filtr gazu pod filtrem powietrza to ten może niewskakiwać na swoje miejsce.
ADAM1974 - Wto Lip 06, 2010 06:32

Jak się zachowuje gaz w tych samochodach ? Czy warto takiego kupić , żeby potem nie było samych problemów.
mike-l - Wto Lip 06, 2010 07:14

Auto :ok: świetne wyposażenie! Mechanikę i elektrykę niestety musisz ocenić na przeglądzie w jakimś dobrym warsztacie. Ogromnym plusem jest założona instalacja - przy tej cenie . Sprawdź kiedy była założona aby ocenić mniej więcej ile na niej przejechano. Należy się bardzo dokładnie przyjrzeć - znowu bardzo dobry warsztat tym razem gazowniczy - od stanu w jakim się znajduje, poprzez sposób montażu, użyte materiały a na koniec podłączenie do komputera. Niestety z gazem jest tak, że kupując nawet dobry zestaw można wszystko spartolić przez szybki montaż (bo jutro jest umówiony nowy klient...).
Właśnie zauważyłem, że w temacie obok koledzy gadają o tym samym aucie ale ogłoszenie stoi u nas na forum:
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=57345
(cena z 27 czerwca to 18900 zł. ;) )