Zobacz temat - R75 , proszę o pomoc :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - R75 , proszę o pomoc :)

casa - Sro Lip 07, 2010 23:05
Temat postu: R75 , proszę o pomoc :)
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=57182

w ogłoszeniach znalazłem otóż taki samochód, chciałbym wiedzieć co o nim sądzicie i czy może ktoś z was ma go blisko siebie ?? albo coś wie na jego temat ? sam osobiście mam coś koło 350 km i szkoda troche pojechać taki dystans i dowiedzieć, że jednak samochód ma jakieśukryte wady , z góry dziękuję :)

mike-l - Czw Lip 08, 2010 08:02

Witam!
Z dwóch słabych zdjęć ciężko cokolwiek wywnioskować...Opis, pomijając błędy ortograficzne, interpunkcyjne, literówki... Trzeba na słowo wierzyć, że auto ma to co jest napisane ponieważ nie ma możliwości zweryfikowania tego. Fajne alufelgi, wg mnie nie pasują do R75, ale to kwestia gustu. Ma spryskiwacze oraz halogeny przód :razz: Spalanie to raczej opis od diesla a nie 2.5 w benzynie. Sprzedający pisze, że
greku133 napisał/a:
niewiezysz zatankujemy pojezdzimy i sie przekonamy pomoze nam w tym komputer pokladowy

komputer to może wskazywać różne rzeczy, liczy się ile wlewasz do baku i ile na tym przejechałeś kilometrów. Brak nawet rocznika...R75 (2.5 litra, manual) wg producenta miał do 100 km/h 8.8s a nie 8.5s, chyba że robił swoje pomiary i ma na to dowód ;) ale czepiam się.
Plus za to, że zgadza się na sprawdzenie w dowolnej stacji diagnostycznej :ok:
Minus za brak VIN.

casa - Czw Lip 08, 2010 14:32

ja tam już sam nie wiem :) i czy w końcu kupie tego roverka wymarzonego :(
a z drugiej strony też szkoda jechać tyle km i być pod presją tego że tyle się przejechało,
a co do zdjęć to napisałem wiadomość z prośbą o więcej zdjęć i czekam :)

mike-l - Czw Lip 08, 2010 18:22

Lepiej uzbroić się w cierpliwość niż kupić byle co a potem żałować. Ja szukałem ponad 5 miesięcy ;)