Zobacz temat - ROVER 75 Z OLSZTYNA,CZY KTOŚ WIDZIAŁ ?PROŚBA !
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - ROVER 75 Z OLSZTYNA,CZY KTOŚ WIDZIAŁ ?PROŚBA !

robert1972 - Pon Lip 12, 2010 21:43
Temat postu: ROVER 75 Z OLSZTYNA,CZY KTOŚ WIDZIAŁ ?PROŚBA !
WITAM ,CZY KTOŚ Z WAS MOŻE TEN SPRZĘT OGLĄDAŁ ? A MOŻE KTOŚ MIESZKA BLISKO I MOŻE TO ZOBACZYĆ,BYŁBYM WDZIĘCZNY ,FLASZKA DUŻA ZE MNIE ,MAM 400 KM A JUŻ NAOGLĄDAŁEM SIĘ TYLE TRUPÓW .....I NIC NIE MOŻNA KUPIEC... 509 484 061

http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C11719244

(problem sprzedać ,i problem kupic...

MaReK - Pon Lip 12, 2010 22:28

Możesz wyłączyć CAPSLOCK'a jak piszesz posty?
Dzięki.

I po co są dwa obrazki? Pomyliłeś się, czy one przedstawiają inne rzeczy?

robert1972 - Pon Lip 12, 2010 22:34

pomyłka obrazki ....jesli ci to tak przeszkadza,PRZEPRASZAM .
Klaun_Szyderca - Wto Lip 13, 2010 08:58

A link do ogloszenia...?
iktorn73 - Wto Lip 13, 2010 10:54

brak osłony na akumulator,nieoryginalne śruby od osłony silnika,nieoryginalne śruby przy wlocie powietrza.Nie wiem czy zdjęcie tak wyszło ale Air Bag dziwnie odstaje i chyba ma pęknięcia,ale może to złudzenie. Poza tym nie widzę nic szczególnie złego :) .
apples - Wto Lip 13, 2010 11:03

iktorn73 napisał/a:
nieoryginalne śruby przy wlocie powietrza.
Oryginalne. :wink:
iktorn73 napisał/a:
Nie wiem czy zdjęcie tak wyszło ale Air Bag dziwnie odstaje i chyba ma pęknięcia,ale może to złudzenie.
Nie Airbag tylko nakładka (osłona) która w momencie wystrzelenia poduszki podnosi sie tylko do góry nie uszkadzając się. :wink: Jest popękany lakier na niej - drewno. U mnie tez jest popękany lakier na nakładce i na desce, a poduszki oryginalne. :wink:

[ Dodano: Wto Lip 13, 2010 11:03 ]
robert1972, moim zdaniem przedni zderzak malowany, gdyż dolna owiewka jest w kolorze nadwozia, tylna natomiast czarna. Popatrz tez na plastyki w okolicy lamp - świecą się jakby przed chwilą były pomalowane. W dodatku prawy McPerson zakurzony, a lewy czyściutki. To że uderzony to go nie dyskwalifikuje tylko ciekawe jak bardzo - o ile w ogóle był.

seyfer - Wto Lip 13, 2010 11:07

kierownica oby malowana nie jest ? wydaje mi sie że troche za biała jest
greg_szczytno - Wto Lip 13, 2010 19:19

Nie wiem dokładnie gdzie mnie pośle jutro ale często tamtędy służbowo latam jak coś podjadę tylko nie obiecuję na razie żadnego terminu.
robert1972 - Wto Lip 13, 2010 21:34

apples napisał/a:
iktorn73 napisał/a:
nieoryginalne śruby przy wlocie powietrza.
Oryginalne. :wink:
iktorn73 napisał/a:
Nie wiem czy zdjęcie tak wyszło ale Air Bag dziwnie odstaje i chyba ma pęknięcia,ale może to złudzenie.
Nie Airbag tylko nakładka (osłona) która w momencie wystrzelenia poduszki podnosi sie tylko do góry nie uszkadzając się. :wink: Jest popękany lakier na niej - drewno. U mnie tez jest popękany lakier na nakładce i na desce, a poduszki oryginalne. :wink:

[ Dodano: Wto Lip 13, 2010 11:03 ]
robert1972, moim zdaniem przedni zderzak malowany, gdyż dolna owiewka jest w kolorze nadwozia, tylna natomiast czarna. Popatrz tez na plastyki w okolicy lamp - świecą się jakby przed chwilą były pomalowane. W dodatku prawy zakurzMcPerson ony, a lewy czyściutki. To że uderzony to go nie dyskwalifikuje tylko ciekawe jak bardzo - o ile w ogóle był.


masz rację ,patrząc na to wszystko można wywnioskować ze na pewno był uderzony ,dziś dzwoniłem do komisu ,potwierdzili ze jest popękane drewienko ,ale czy poduszka byla wypalona to już nie wiedzą ...a co innego powiedzą ,jak moze autko kolesia jakiegoś,swirują ze nic nie widac i ze auto bezwypadkowe.

najdziwniejsze jest ten prawy zakurzony McPerson...........

[ Dodano: Wto Lip 13, 2010 21:34 ]
greg_szczytno napisał/a:
Nie wiem dokładnie gdzie mnie pośle jutro ale często tamtędy służbowo latam jak coś podjadę tylko nie obiecuję na razie żadnego terminu.


ok,b.wdzięczny byłbym ci!! no i flaszka ze mnie leci w strone szczytna...

apples - Wto Lip 13, 2010 23:16

robert1972 napisał/a:
potwierdzili ze jest popękane drewienko
Tylko lakier :wink: