Zobacz temat - ROVER 75 2.0 oraz 2.5 v6 kwota okolo 15-19k zl. PILNE PLEASE
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - ROVER 75 2.0 oraz 2.5 v6 kwota okolo 15-19k zl. PILNE PLEASE

dzieju - Wto Lip 13, 2010 13:48
Temat postu: ROVER 75 2.0 oraz 2.5 v6 kwota okolo 15-19k zl. PILNE PLEASE
Witam

Prosze o opinie na temat tego auta .

1 .

http://www.allegro.pl/ite...kora_klima.html
Cytat:
VIN - numer ident. pojazdu :

SARRJZLKYXM103713
Opis pojazdu:

Sprzedam Rover75 zakupiony w 1999 w salonie w Polsce za kwotę 160 tyś, jest faktura zakupu
Ma maksymalne wyposażenie oferowane w tym modelu.
Samochód służył mi do obsługi imprez okolicznościowych typu śluby, wesela itp.
Jest bardzo zadbany ,wszystko na bierząco było w nim wymieniane.
Sprzdaję z powodu zakupu innego auta.
W wyposażeniu posiada

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=57734


Oto nastepny

2.

http://www.allegro.pl/ite...pcja_skora.html
Cytat:
Rok produkcji (1900 - 2100): 2000
Przebieg (km): 146000
Moc silnika (KM): 150
Skrzynia biegów: Manualna
Rodzaj paliwa: Benzyna

Typ: Sedan/Limuzyna
Liczba drzwi: 4/5
Kolor: inny
Stan: Używany
Uszkodzony: Nie
Wyposażenie ABS, Autoalarm, Wspomaganie kierownicy, Centralny zamek, Klimatyzacja, Poduszka powietrzna, Elektryczne szyby, Skórzana tapicerka, Radio+CD, Parktronic, Tempomat, Lakier metallic, Alufelgi, Elektryczne lusterka, Immobilizer, Komputer pokładowy, Kontrola trakcji
Informacje dodatkowe Pierwszy właściciel, Serwisowany w ASO, Sprowadzony, Zarejestrowany w Polsce



I nastepny

3.
http://www.allegro.pl/ite..._z_niemiec.html
Cytat:
Rok produkcji (1900 - 2100): 2000
Przebieg (km): 207000
Pojemność silnika (cm3): 2000
Moc silnika (KM): 150
Skrzynia biegów: Manualna
Rodzaj paliwa: Benzyna

Typ: Sedan/Limuzyna
Liczba drzwi: 4/5
Kolor: Niebieski
Stan: Używany
Uszkodzony: Nie
Wyposażenie ABS, Autoalarm, Wspomaganie kierownicy, Centralny zamek, Klimatyzacja, Poduszka powietrzna, Elektryczne szyby, Szyberdach, Skórzana tapicerka, Radio+CD, Lakier metallic, Alufelgi, Elektryczne lusterka, Immobilizer, Komputer pokładowy, Kontrola trakcji
Informacje dodatkowe Bezwypadkowy, Pierwszy właściciel, Serwisowany w ASO, Sprowadzony



I jeszcze jeden
4.
http://www.allegro.pl/ite...zyber_zare.html
Cytat:
Rok produkcji (1900 - 2100): 2000
Przebieg (km): 137000
Pojemność silnika (cm3): 2000
Moc silnika (KM): 150
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rodzaj paliwa: Benzyna

Typ: Sedan/Limuzyna
Liczba drzwi: 4/5
Kolor: Niebieski
Stan: Używany
Uszkodzony: Nie
Wyposażenie ABS, Wspomaganie kierownicy, Centralny zamek, Klimatyzacja, Poduszka powietrzna, Elektryczne szyby, Szyberdach, Skórzana tapicerka, Radio+CD, Lakier metallic, Alufelgi, Elektryczne lusterka, Immobilizer
Informacje dodatkowe Bezwypadkowy, Pierwszy właściciel, Serwisowany w ASO, Sprowadzony, Zarejestrowany w Polsce



5.
http://moto.allegro.pl/it...h_oplatach.html
Cytat:
Rok produkcji (1900 - 2100): 1999
Przebieg (km): 128000
Pojemność silnika (cm3): 2500
Moc silnika (KM): 177
Skrzynia biegów: Manualna

Rodzaj paliwa: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Liczba drzwi: 4/5
Stan: Używany
Wyposażenie ABS, Autoalarm, Wspomaganie kierownicy, Centralny zamek, Klimatyzacja, Poduszka powietrzna, Elektryczne szyby, Skórzana tapicerka, Radio+CD, Tempomat, Lakier metallic, Alufelgi, Elektryczne lusterka, Immobilizer, Komputer pokładowy, Kontrola trakcji, Nawigacja GPS
Informacje dodatkowe Bezwypadkowy, Pierwszy właściciel, Serwisowany w ASO, Sprowadzony



6.
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C13712795
Cytat:
Rok produkcji: 1999, Data rejestracji: 07/2008, 197 km, Skrzynia biegów: automatyczna, Moc: 177 KM (130 kW), Pojemność skokowa: 2500 cm3, benzyna+LPG, Liczba drzwi: 4/5,
Dodatkowe informacje:

bezwypadkowy
VIN - numer ident. pojazdu :

SARRJZLLZXM100960
Opis pojazdu:

Witam,
mam do zaoferowania zadbanego ROVERA 75 z silnikiem KV6 2,5 benzyna na 5 biegowym automacie o mocy 177 km i m.obr. 240/4000
aktualny przebieg to 196.500 km

AUTO BEZWYPADKOWE, NIE PO POWODZI !! !!

auto posiada SEKWENCJE LPG (założona z końcem grudnia 2009) o wartości 3 tyś.zł która spisuje się jak należy na sekwencje,

w aucie nie palono papierosków



7.
http://otomoto.pl/rover-7...-C13971466.html
Cytat:
Informacje:

Rok produkcji: 1999, Przegląd: 05/2011, Ubezpieczenie: 05/2011, 206 000 km, Skrzynia biegów: automatyczna, Moc: 150 KM (110 kW), Pojemność skokowa: 1997 cm3, benzyna+LPG, zielony-metallic, Liczba drzwi: 4/5, Kraj pochodzenia: Polska, Kraj aktualnej rejestracji: Polska.
Dodatkowe wyposażenie:

ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, system nawigacji, szyberdach, ASR, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, instalacja gazowa, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, światła przeciwmgłowe, kierownica wielofunkcyjna, czujnik parkowania, pod. przednia szyba
VIN - numer ident. pojazdu :

SARRJZLKYXM103713
Opis pojazdu:

Sprzedam Rover75 zakupiony w 1999 w salonie w Polsce za kwotę 160 tyś, jest faktura zakupu
Ma maksymalne wyposażenie oferowane w tym modelu.
Samochód służył mi do obsługi imprez okolicznościowych typu śluby, wesela itp.
Jest bardzo zadbany ,wszystko na bierząco było w nim wymieniane.
Sprzdaję z powodu zakupu innego auta.
W wyposażeniu posiada


Net - Wto Lip 13, 2010 14:01

kierownica prosto, a koła skręcone?



btw oprócz alusow to identyko jak mój : )



edit: dopiero zauwazylem opis, ze ten jest ZIELONY :shock:
na fotach wyglada jak niebieski..

Klaun_Szyderca - Wto Lip 13, 2010 14:26

Wygląda spoko, opis wyposażenia zgodny z rzeczywistością + dodatkowo ma (chyba) fotochromatyczne lusterko oraz (na pewno) radio Alpine (czyli to lepsze). Z zewnątrz ok w większości, ale klapa bagażnika wygląda jakby lekko odstawała z lewej strony - sprawdź podłogę w bagażniku czy nie jest pokrzywiona jak będziesz jechać oglądać. Mógł lekko dostać co oczywiście nie oznacza nie warto go kupić ;) . Brakuje zdjęcia zmieniarki. Środek przyzwoity i czysty. O przebiegu się nie wypowiem ;> . Cena chyba w porządku jeśli wszystko inne działa bez zarzutu.
apples - Wto Lip 13, 2010 14:32

Sprzedający mija się trochę z prawdą. Napisał
Cytat:
Środek bardzo czysty i zadbany, nic nie jest wytarte ani przetarte.
a ewidentnie kierownica wytarta, brudna. Fotele również pobrudzone.
Tylne prawe drzwi maja prawdopodobnie uszkodzony mechanizm otwierania lub samą dźwigienkę blokady. Odstaje tapicerka na wszystkich drzwiach- pozrywane chyba spinki. Rozdarta uszczelka drzwi od strony kierowcy.
Auto przed sama sesją zdjęciową umyte dla poprawienia jakości zdjęć - mokre plamki.
Naklejka Klubowa. :wink: Chyba autko trochę niedoinwestowane i wymęczone. Dlatego też taka cena wyjściowa.

Nie sztuka kupić Rovera 75 za 15tys. Sztuką jest nim później jeździć. :wink:

[ Dodano: Wto Lip 13, 2010 14:32 ]
Klaun_Szyderca napisał/a:
Środek przyzwoity i czysty.
Zdjęcia 11 i 12 z aukcji.
Klaun_Szyderca - Wto Lip 13, 2010 14:36

Gdzie ty tam brud widzisz?

Faktycznie jest uszczelka od lewy tylnych drzwi trochę zniszczona, ale to jest pierdoła. Fotel trochę wygnieciony, kierownica trochę obtarta, ale to są przecież stare auta. A auto nie kosztuje 15 000 zł tylko 17900.

Pozdro.

apples - Wto Lip 13, 2010 14:39

Klaun_Szyderca napisał/a:
Gdzie ty tam brud widzisz?
apples napisał/a:
Zdjęcia 11 i 12 z aukcji.
Klaun_Szyderca napisał/a:
A auto nie kosztuje 15 000 zł tylko 17900.
Kup teraz. Cena minimalna może być np. 15tys. Mniejsza nawet z tym.
Klaun_Szyderca napisał/a:
Faktycznie jest uszczelka od lewy tylnych drzwi trochę zniszczona, ale to jest pierdoła.
I jeszcze kilka pierdół i trzeba z 3tys. włożyć. :smile:

O boczkach i ewentualnych zamkach już nie wspominasz :hmm:

Klaun_Szyderca - Wto Lip 13, 2010 14:47

apples napisał/a:
Klaun_Szyderca napisał/a:
Faktycznie jest uszczelka od lewy tylnych drzwi trochę zniszczona, ale to jest pierdoła.
I jeszcze kilka pierdół i trzeba z 3tys. włożyć. :smile:

O boczkach i ewentualnych zamkach już nie wspominasz :hmm:


Eno nie przesadzaj. Jak z mechaniką jest wszystko w porządku to takie rzeczy można kupić na allegro w niskiej cenie. Grunt żeby układ jezdny chodził bez zarzutu. Resztę rzeczy można stopniowo poprawiać w trakcie eksploatacji. U mnie też w aucie można byłoby się doczepić do tego i owego, ale dla mnie najważniejsze żeby auto jeździło w miarę bezawaryjnie.

dzieju - Wto Lip 13, 2010 14:50

QRde panowie dziekuje za tak liczne wypowiedzi ... znalazlem jeszcze 2 godne uwagi zapodam linki .. za chwilke .
apples - Wto Lip 13, 2010 14:50

Klaun_Szyderca napisał/a:
Jak z mechaniką jest wszystko w porzadku to takie rzeczy można kupić na allegro w niskiej cenie.
Tylko jak ktoś mija się z prawdą od początku to wątpię by jego "układ", itd. był bez zarzutu. Osobiście uważam że albo jest niechlujem, albo samochód traktuje jak ciągnik rolniczy - tylko do pracy i to co na moje oko jest defektem w aucie dla niego jest bez zarzutu. :wink:
Klaun_Szyderca napisał/a:
Grunt żeby układ jezdny chodził bez zarzutu.
To faktycznie podstawa.
Klaun_Szyderca napisał/a:
Resztę rzeczy można stopniowo poprawiać w trakcie eksploatacji.
To fakt.
dzieju - Wto Lip 13, 2010 14:51

Tak mialem ze swoim R200 po 7 miesiacach wszystko chodzi jak trzeba :D i go sprzedaje co za zycie :D
Klaun_Szyderca - Wto Lip 13, 2010 14:58

apples napisał/a:
Klaun_Szyderca napisał/a:
Jak z mechaniką jest wszystko w porzadku to takie rzeczy można kupić na allegro w niskiej cenie.
Tylko jak ktoś mija się z prawdą od początku to wątpię by jego "układ", itd. był bez zarzutu. Osobiście uważam że albo jest niechlujem, albo samochód traktuje jak ciągnik rolniczy - tylko do pracy i to co na moje oko jest defektem w aucie dla niego jest bez zarzutu. :wink:


Aleś ty wybredny :mrgreen:

Nie twierdzę, że ten samochód jest wart kupienia, ale według mnie warto się mu przyjrzeć z bliska.

apples - Wto Lip 13, 2010 15:03

Klaun_Szyderca napisał/a:
Aleś ty wybredny :mrgreen:
:hahaha: Już się nie odzywam. :ups:
Klaun_Szyderca napisał/a:
Nie twierdzę, że ten samochód jest wart kupienia, ale według mnie warto się mu przyjrzeć z bliska.
Ja też nie twierdze że nie warty. Ma "defekty" o których napisałem. :smile:
dzieju - Wto Lip 13, 2010 15:31

Dodalem na pierwszym poscie kilka aut ktore mnie interesuja ..
Klaun_Szyderca - Wto Lip 13, 2010 21:50

Ten drugi samochód:
Nie ma 8 poduch tylko maksymalnie 6, nie ma tempomatu (pomimo opisu). Jest ASR (nie kontrola trakcji), podgrzewane fotele oraz radio Alpine. Zdjęcia za małe, ciężko cokolwiek powiedzieć o zużyciu. Jest komp pokładowy. Z zewnątrz wygląda ok. Poproś o większe zdjęcia i ich większą ilość

Trzecia fura: auto wystawione przez profesjonalnego sprzedawcę - auto ze zdjęć wygląda zbyt idealnie. Zalecam ostrożność. Niezgodności z opisem: brak komputera pokładowego, nie 8 a max 6 poduch, brak wykończenia w drewnie kierownicy, podłokietnika i boczków, nie kontrola trakcji tylko ASR.
Dodatkowo facet do zdjęć umył silnik. Z zewnątrz lakier wygląda tak idealnie, że podejrzewałbym sprzedawce o ostrą polerkę. Jak nie masz blisko to lepiej sobie odpuść tą ofertę. Środek wygląda jakby nikt z niego nie korzystał - możliwe, że pomalowali skórę żeby ładniej wyglądała (zejdzie za kilka miesięcy).

Z tego wszystkiego ta pierwsza oferta wygląda na najbardziej uczciwą według mnie. A mam pytanie do ciebie: skoro szukasz benzyny KV6 to czemu nie zainteresujesz się silnikiem 2.5L ? Pali podobnie a dysponuje wyraźnie większym momentem obrotowym i lepszymi osiągami.

dzieju - Sro Lip 14, 2010 02:33

Dzięki wielkie interesuje mnie takowy silnik ale w cenie do 17000

I mam pytanie z tych bajerow które faktycznie się przydaja

- tempomat
- asr
- esp
- komputer
- automat jak z awaryjnoscia tego rozwiązania

Dzięki za wypowiedzi


Dodalem znowu na pierwszym poscie jeszcze paer aut z gazem i silnikami 2500 ...

Prosze o jak najszybsze odpowiedzi poniewaz mam juz tylko jakies 2 tyg i musze kupic autko :D

Markzo - Czw Lip 15, 2010 11:17

http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C13712795 o tym autku (nr 6 chyba) moge się wypowiedziec bo znam je ;) auto zadbane, bardzo ładnie sie prezentuje, z wyposażenia działało wsio, VIS się załączał, wentylatory tak samo. Po stanie wnętrza przebieg wygląda na prawdziwy, jeździ bardzo przyjemnie. Przyśpieszenie, hamowanie jak najabrdziej oki, nic nie znosi, w zawieszeniu chyba nic nie stukało, w skryzni był wymieniony olej, pracuje cicho i "gładko". Auto ma wymieniona szybę czołową i coś było z chyba lewym przednim błotnikiem, ale to pytaj właściciela, oglądałem go dość długo z 2 miesiące temu i nie było się czego czepić, widziałem zdjęcia po zdjęciu zderzaków z przodu i z tyłu (właścicel wymieniał listwy chromowane) i wszystko wygląda tak jak powinno. Jest ot auto forumowicza o nicku Klozi85. jedyną wadą jaką zauważyłem to powypalane piksele na komputerku :) Gaz jest dość niedawno założony, a autko idzie na sprzedaż bo właściciel kupiłm BMW 7 z motorem 4.4 V8 i ROver mu niepotrzebny :)
dzieju - Czw Lip 15, 2010 15:31

No tak ale to spoooooro kilometrow :D a co z innymi autami tutaj ? opisanymi w pierwszym poscie ?

Dzownilem dzis do pana z autka nr.7 powiedzial wprost ze zdezak stylu ma pekniety lakier od lekkiego pukniecia malowal maske i zdezak przedni od rysek i sladow po kwiatach i ma fotki z przed malowania :/ no tak napewno sporo fotek :D

I gaz od 1.5roku nie byl swerwisowany wiec do wymiany pewnie pare dupereli prosze o komentarze coraz mniej czasu mam :/

Markzo - Czw Lip 15, 2010 16:14

dzieju napisał/a:
No tak ale to spoooooro kilometrow
jakieś 300km, ciężko Ci będzie znaleźć coś na miejscu, z reguły po fajne auto trzeba troche km sie bujnąć :|
dzieju - Czw Lip 15, 2010 20:07

Dzięki wielkie a powiesz coś na temat 7 i mojego pytania pare postów wyzej o potrzebne wyposaZenie
Markzo - Czw Lip 15, 2010 20:16

auto nr 7 było już opisywane w tym dziale, poszukaj ;) co do wyposażenia, im więcej tym lepiej, przydaje się wsio, my mamy automat i jest super, mama jest zachwycona, zwłaszcza w mieście sprawdza się koncertowo, natomiast jest to okupione wyższym zużyciem paliwka, jednak odpada problem pompki sprzęgła i wysprzęglnika ;)
spooky - Pon Lip 19, 2010 04:23

Markzo napisał/a:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13712795 o tym autku (nr 6 chyba) moge się wypowiedziec bo znam je ;) auto zadbane, bardzo ładnie sie prezentuje, z wyposażenia działało wsio, VIS się załączał, wentylatory tak samo. Po stanie wnętrza przebieg wygląda na prawdziwy, jeździ bardzo przyjemnie. Przyśpieszenie, hamowanie jak najabrdziej oki, nic nie znosi, w zawieszeniu chyba nic nie stukało, w skryzni był wymieniony olej, pracuje cicho i "gładko". Auto ma wymieniona szybę czołową i coś było z chyba lewym przednim błotnikiem, ale to pytaj właściciela, oglądałem go dość długo z 2 miesiące temu i nie było się czego czepić, widziałem zdjęcia po zdjęciu zderzaków z przodu i z tyłu (właścicel wymieniał listwy chromowane) i wszystko wygląda tak jak powinno. Jest ot auto forumowicza o nicku Klozi85. jedyną wadą jaką zauważyłem to powypalane piksele na komputerku :) Gaz jest dość niedawno założony, a autko idzie na sprzedaż bo właściciel kupiłm BMW 7 z motorem 4.4 V8 i ROver mu niepotrzebny :)


Zasadniczo interesuje mnie diesel, ale po tym jak przeglądam oferty i widzę, że większość benzyniaków ma lepsze wyposażenie i wersje kolorystyczne oraz mniejszy przebieg, to zastanawiam się nad kupnem LPG. Dlatego pytanko. Gdy oglądałeś to auto 2 miesiące temu, to było już na sprzedaż? Bo dziwnym, by był fakt, że przez tyle czasu nie zostało sprzedane :-)

I pytanko czy kolor kierownicy i skóry nie powinien być taki sam?

Markzo - Pon Lip 19, 2010 10:16

Ja tego Roverka oglądałem jak już miałem kupionego swojego 75, Klozi85 wpadł na spota i dość długo to autko oglądaliśmy, bo z racji pełnej opcji wyposażenia i ciekawego koloru wnętrza było na czym zawiesić oko :) z tego co kojaże to chyba był na sprzedaż, tylko tutaj jest specyficzna sytuacja, gdzie właścicela stać na utrzymanie tego auta, podoba mu się, nie musi go sprzedać bo potrzebuje gotówki czy cuś, Rover to 4 auto w domu i nie jest potrzebny już :) zresztą dam mu linka do tego tematu i niech się sam wypowie ;) pozdrówki!
PS. Kierwonica z drewnem to największy wypas jaki był w 75 i jest ona w dobrym kolorku :)

dzieju - Pon Lip 26, 2010 14:21

czekam na kontakt w sprawie zamiany aut i doplaty ....

Cisnie mnie czas chcial bym zakupic 75 przed wyjazdem na wczasy :/

[ Dodano: Pon Lip 26, 2010 14:19 ]
No i sie stalo kupilem tego nr.7 pan zszedl jeszcze z kwoty wiec jestem zadowolony ...

Mam pare problemow

- zamykam auto i otwieram guzikiem to od kierowcy nie otwiera sie musze wlozyc kluczyk :/

- klamka lewa jest luzna jak by nie dzialala sprezynka

- i klawisz tylen lewej szyby wylamany jest ale eldwo sie trzyma generalnie dziala .

- I najgorszy bol :/ nie dziala chyba tempomat nie wiem jak go uzyc :/ wciskam klawisz takiej Autostrady znaczek zpala sie na tablicy ale klawisz SET nic nie robi a RESet dziala bo ikona gasnie :/

Prosze o podpowiedz jak to zdiagnozowac eqwentualnie czy dziala prawidlowo mowa o pierwszym i ostatnim problemie .

Silnik dziala prawidlowo czas do 100km przy wylaczonej Trakcji i skrzynia na sport 11s-12s . Fabrycznie 11.5s

Oto temat z problemami reszta auta sprawna :D

[ Dodano: Pon Lip 26, 2010 14:21 ]
http://forum.roverki.eu/v...p=530228#530228