Zobacz temat - Prosba o ocene ROVER 200 1.1
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Prosba o ocene ROVER 200 1.1

pringels - Pon Lip 26, 2010 08:23
Temat postu: Prosba o ocene ROVER 200 1.1
Witam


Czy widac na oko jakies wady/zalety i czy warto sie tym interesować?
Na co zwrócić uwagę?

Proszę o ocene mniej więcej interesującej mnie oferty
http://otomoto.pl/rover-200-C14274976.html

Pozdrawiam fachowców :cool:

shilus82 - Pon Lip 26, 2010 08:51

coś było majstrowane z tyłu pod lewą lampą, bo są duże szpary nad i pod. A poza tym silnik....jeśli to ma być do jazdy po mieście, to w sumie czemu nie, ale na trasę to bym się nie wypuszczał, chyba że w nocy ;)Fotki były zrobione zimą więc autko może mieć problem ze zbytem, ale możliwe że to przez silnik. Kierownica wytarta wręcz, ta kobieta musiała mieć papier ścierny na dłoniach, ułamana jedna łopatka od kratki nawiewu środkowej prawej (ale to akurat pierdoła i się czepiam ;) ), ale poza tym wygląda przyzwoicie
Rokosz - Pon Lip 26, 2010 08:56

Przede wszystkim: brak klimatyzacji.
Po drugie nie ma fotek silnika.
Po trzecie: 1.1 jest trochę słaby jak na ten samochód, ale to tylko moja opinia.
Po czwarte: przebieg - być może na dzień dobry będziesz musiał zmieniać uszczelkę pod głowicą - słynny HGF (bo chyba 1.1 nie jest tu wyjątkiem?).

Mniejsze rzeczy: wytarty mieszek dźwigni zmiany biegów (choć u mnie przy podobnym przebiegu też tak wygląda, nawet miejsce to samo).

Jeśli powyższe Ci nie przeszkadzają, to pojedź obejrzeć, może warto... Tylko zwróć uwagę na objawy HGF, np. maź w zbiorniczku wyrównawczym płynu chłodniczego, lub na korku od wlewu oleju.

pringels - Pon Lip 26, 2010 09:04

Dziękuję za odpowiedzi. W takim razie wybiore się obejrzeć zoabczymy co z tego wyniknie. Aha i samochód potrzebny mi głównie do poruszania się po mieście nie na jakies długie trasy :smile:
Pozdrawiam