Zobacz temat - Bardzo proszę o ocenę autka Rover 75
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Bardzo proszę o ocenę autka Rover 75

tomboj5004 - Wto Lip 27, 2010 19:23
Temat postu: Bardzo proszę o ocenę autka Rover 75
Witam. Bardzo proszę o opinie na temat upatrzonego Rovera 75. Co prawda widziałem samochód na żywo , zostałem przewieziony silnik pracuje cicho i równo ,podczas jazdy nie słychać żadnych niepokojących odgłosów. Proszę o opinie i sugestie . Pozdrawiam
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C14059672

0L0 - Wto Lip 27, 2010 19:40

Po zdjęciach trudno cokolwiek powiedzieć.

Autem jechałeś Ty, czy właściciel?

tomboj5004 napisał/a:
silnik pracuje cicho i równo ,podczas jazdy nie słychać żadnych niepokojących odgłosów.

:ok2:

tomboj5004 - Wto Lip 27, 2010 19:52

Autkiem jechał właściciel,jutro poprowadzę auto sam......... prawdopodobnie sugerujesz pracę sprzęgła bo wiem że z tym jest często problem ?? ?.W ogłoszeniu jest przekłamanie bo Roverek nie posiada komputera pokładowego (nie ma takiej ikonki na lewym przełaczniku )
Xelo123 - Wto Lip 27, 2010 20:02

Komputer ma (każdy 75 ma), nie ma wyświetlacza LCD :) . Ogólnie trzeba zobaczyć czy nie przecieka nigdzie, na kanał i patrzeć, maskę podnieść i patrzeć. Tylko trzeba uważać bo niektórzy sobie wypucują silnik.
mike-l - Wto Lip 27, 2010 20:31

Ciężko coś konkretnego powiedzieć, gdyż zdjęcia są słabej jakości, nie dość że małe to i rozmazane (może to specjalnie a może nie :/ )...Z wyposażenia to ma tylko halogeny przód....oraz elektryczne szyby.... taki golas ;) ale jeśli taki idealny jak piszą w ogłoszeniu to zweryfikuj to na stacji diagnostycznej :)
Powodzenia!

andyhell - Wto Lip 27, 2010 21:33

Rocznik 2002 miał już nowy typ klapy tylnej???
"...NIGDY NIE BYŁO W SAMOCHODZIE PALONE! WNĘTRZE CZYSTE I PACHNĄCE SPECYFICZNYM ZAPACHEM ROVERA! "
Jaki jest zapach Roverków? Tak pytam z ciekawości.

Xelo123 - Wto Lip 27, 2010 22:11

andyhell napisał/a:
Rocznik 2002 miał już nowy typ klapy tylnej???
"...NIGDY NIE BYŁO W SAMOCHODZIE PALONE! WNĘTRZE CZYSTE I PACHNĄCE SPECYFICZNYM ZAPACHEM ROVERA! "
Jaki jest zapach Roverków? Tak pytam z ciekawości.

Zależy od mechanika który go składał.

0L0 - Wto Lip 27, 2010 22:57

Sprawdź przy jakim położeniu pedału sprzęgła zaczyna łapać. Przytrzymaj też pedał sprzęgła wciśnięty nieco dłużej i znowu to samo.
Sprawdź czy wentylator chłodnicy się włącza po włączeniu klimy.

A, no i jak byś miał możliwość to porób zdjęcia w lepszej jakości ;)

Cytat:
Jaki jest zapach Roverków? Tak pytam z ciekawości.

A to już zależy od poziomu rozwoju grzybów w układzie klimatyzacji :lol:

tomboj5004 - Wto Lip 27, 2010 23:20

AAAAAAAAAA. :) w jakim położeniu pedału ma łapać sprzęgło ? (dolny,środkowy,górny ??
Sprzedajacy przyznał się wymienił ..lub przezwoił wentylator bo przy właczaniu klimy na najmniejszych obrotach wentylatora coś się kopciło (twierdzi ze na wentylator daję gwarancję)Odnosnie znaczka na tylnej klapie sam jestem skołowany ......część roverów z 2002 ma na pasku chromowym a część powyżej.

0L0 - Sro Lip 28, 2010 08:20

Sprawne sprzęgło powinno łapać bliżej środka skoku pedału.