Zobacz temat - [Rover 25 MG 25] Proszę o opinie.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 25 MG 25] Proszę o opinie.

Wojtuspp - Pon Sie 09, 2010 17:31
Temat postu: [Rover 25 MG 25] Proszę o opinie.
Witam. Chciałbym kupić ten model i prosiłbym o opinie na jego temat, zalety, wady, itd.
Z góry dziękuję.

http://otomoto.pl/rover-2...-C13977041.html

[ Dodano: Pon Sie 09, 2010 17:31 ]
Czy ktoś mógłby mi pomóc w tej sprawie?

PTE - Sro Sie 11, 2010 11:00

Z tych zdjęć ciężko wyłuskać coś niepokojącego. Za to w opisie znalazłem dwie nieprawdziwe informacje. Auto na pewno nie posiada 4 poduszek powietrznych (ma 2) oraz lusterek elektrycznych (a przynajmniej po prawej stronie - na zdjęciu widać manualne sterowanie) - chyba że chodzi o podgrzewanie?
own - Sro Sie 11, 2010 13:19

Uwagi do przedstawionego auta:
- brak zdjęć silnika
- możliwe, że miał jakąś przygodę (pewnie bokiem) ale to tylko moje gdybanie ;-) - potrzebne dokładniejsze zdjęcia lub osobiste obejrzenie.
- w związku z brakiem zdjęć silnika trzeba go dokładnie obejrzeć, czy nie ma uszkodzonej uszczelki pod głowicą itp.

+ książka serwisowa

Ogólne uwagi do modelu R25/MG ZR:

Fajne, bardzo wygodne auto z bardzo dobrym wyposażeniem. Pomimo swoich małych rozmiarów pozwala na wygodne podróżowanie. Bardzo atrakcyjny wygląd.

Niestety jest to model najtańszy MG-Rover (nie licząc modelu stworzonego z Tata ;-) ) i w związku z tym jest wykończony dosyć spartańsko.

Viniu - Sro Sie 11, 2010 13:37

Mnie zastanawia jedna rzecz: auto jest z roku 2003 i nie ma zagłówków z tyłu. Czy w tych rocznikach nie powinny już być na wyposażeniu ??

[ Dodano: Sro Sie 11, 2010 13:37 ]
Acha.. i nie spotkałem jeszcze ZR'a bez skóry na kierownicy :roll:

zouza - Sro Sie 11, 2010 13:37

4x airbag?? nie sądzę :roll: