Zobacz temat - [R600] Lampka tylna oświetlenia wnętrza
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R600] Lampka tylna oświetlenia wnętrza

Deamian - Czw Sie 12, 2010 23:03
Temat postu: [R600] Lampka tylna oświetlenia wnętrza
Witam. :smile: Wpadłem sobie na pomysł dołożenia lampki oświetlenia tylnej kanapy :mrgreen: I teraz mam pytanie. Czy może wie ktoś jak to jest podłączone w oryginale?? Czy jest może do tego jakiś osobny włącznik?? A może zapala się zawsze gdy świeci się lampka z przodu??
McGAJveR - Czw Sie 12, 2010 23:44

Nie wiem jak to jest w oryginale, ale ja osobiście podłączyłbym równolegle do "głównej" i dodał gdzieś w dyskretnym miejscu dodatkowy włącznik lub wykorzystał wolne miejsce (pod włącznik) przy obudowie deski rozdzielczej. W ten sposób ktoś jadący z tyłu (za Twoją zgodą) mógłby korzystać ze światełka bez konieczności palenia "przedniego", które mogłoby Tobie przeszkadzać ;)
Mazak - Czw Sie 12, 2010 23:57

Deamian napisał/a:
Czy jest może do tego jakiś osobny włącznik??

niestety nie ma

Deamian napisał/a:
A może zapala się zawsze gdy świeci się lampka z przodu??


dokładnie tak więc się nie wysilili :neutral:

bastek - Pią Sie 13, 2010 23:13

Mnie to też wkurza że nie ma osobnego wyłącznika, będę się tym bawił we wrześniu jak wrócę do kraju
Deamian - Sob Sie 14, 2010 09:57

A wie może ktoś czy w wersjach bez tej lampki jest fabryczne miejsce? Czy trzeba coś kombinować z jej mocowaniem?
djvolume - Pon Wrz 26, 2011 22:47

ja mam wersje przed liftem i posiadam taką lampkę r prod 1995 96
kruszan - Pon Wrz 26, 2011 23:19

djvolume napisał/a:
ja mam wersje przed liftem i posiadam taką lampkę r prod 1995 96


możesz pokazać jakąś foteczkę jak to cudo wygląda :) ?

djvolume - Wto Wrz 27, 2011 11:00

kolego jest to identyczna lampka jak z przodu, nie wysilili sie:) a wiec pewnie da sie przedni żyrandol z tyłu zamontować.
Mazak - Wto Wrz 27, 2011 23:55

jak dla mnie to one się różnią :smile:
djvolume - Sro Wrz 28, 2011 20:22

a no przepraszam moja pomyłka faktycznie są inne...
FatMatic - Czw Wrz 29, 2011 19:49

McGAJveR, masz racje, ja mam z przodu żaróweczke 12-sto diodową i w nocy jak jadę, i moja ukochana pasażerka chce się przeglądnąć i zapali światełko to kompletnie nic nie widze co się dzieje przed maską. dodatkowy włącznik to super sprawa. Widziałem jak w 400 chłop miał taką samą lampkę jak z przodu i podobno zdawało to egzamin. tylko miglowania z tym co niemiara