Zobacz temat - Rover 620Si 2.0 16V
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 620Si 2.0 16V

paroled - Sob Sie 14, 2010 12:03
Temat postu: Rover 620Si 2.0 16V
Witajcie... to mój pierwszy post i od waszej pomocy zależy czy na jakiś czas nie ostatni :D Zastanawiam się nad kupnem samochodu i bardzo mam ochotę na ROVERka, bo po wielogodzinnych rozmyslaniach doszedlem do wniosku ze taki wybór może byc jednym z nielicznych slusznych, zwlaszcza ze dysponuje ograniczona kwota.

CHODZI O TEN POJAZD

Czy moglibyscie wyrazic opinie na temat tego egzemplaza ... po fotkach widac niewiele ale zmusilem wlasciciela do zrobienia innych -

TUTAJ PACZKA ZE ZDJECIAMI

Dużo teżdowiedziałem się w rozmowach z właścicielem... Czy moglibyście przy okazji podać mi zbliżone koszty naprawy/wymiany poszczególnych elementów wymienionych w opisie?
Aha... Jeszcze klima jest do nabicia

Tomassso - Sob Sie 14, 2010 13:01

Koszt wymiany przedniej szyby to ok. 500 zł (różnie to bywa, mi w Łodzi krzykneli 650, a w Pabianicach (15km różnicy) 450) i ja mimo wszystko najpierw bym zrobił przegląd, bo mogą różnie chocki w zawieszeniu wyjść :roll:
Mayson - Sob Sie 14, 2010 14:25

Przednia szyba w Gdańsku 400zł (szyba+wymiana) 2lata temu. Nie patrzyłem na plik z fotkami, bo nie chce mi się tego ciągnąć, ale zauważyłem na tych małych, że to kolor CAYMAN BLUE ale auto musiało być w jakimś stopniu malowane, bo ma lusterka i chyba klamki+progi w kolorze nadwozia, a tak być nie powinno. Powinieneś to sprawdzić.

Klocki hamulcowe cena - zależy od marki klocków (za ATE przód dałem bodajże 250zł+ montaż 50zł) Za zrobienie rdzy liczą od 250 do 350zł za element. Przegląd z LPG 161zł.

Tomassso - Sob Sie 14, 2010 14:45

Cytat:
Przewod Chamulcowy (koszt 60 zl )

Dowiedz się dokładnie o jaki przewód chodzi, bo to 6o zł to może być utopia jak tam są sztywne przewody do wymiany :roll:

ps. aha i pamiętaj o papierach od gazu, bo będziesz miał tak jak ja :oops: wziąłem auto bez przeglądu i bez papierów od gazu :oops: a potem milion kombinacji, żeby załatwić te papiery i zrobić przegląd :neutral: