Zobacz temat - Cudny Rover 45 - proszę o sprawdzenie (baaaardzo proszę!)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Cudny Rover 45 - proszę o sprawdzenie (baaaardzo proszę!)

ReFLeX - Pon Sie 16, 2010 23:08
Temat postu: Cudny Rover 45 - proszę o sprawdzenie (baaaardzo proszę!)
Panowie, trafiłem na prawdziwego poetę - opis z poniższej aukcji będę czytał jeszcze ze 2 lata jak mi będzie psycha siadać, ale że naprawdę szukam roverka 45 to bardzo proszę o sprawdzenie tego pięknego samochodzika:

Rover 45

Auto ma wszystko co posiada i ogólnie jest śliczne, tyle że stoi w Częstochowskim komisie co dla mnie niemal przekreśla te zalety. Nie chcę znienawidzić tego miasta, więc nie chcę tam jechać na oględziny, ale gdyby ktoś mógł rzucić okiem na to autko to będę bardzo zobowiązany.

Zdecydowanie NIE TEN DZIAŁ - przenoszę ;p / Paul

sobrus - Wto Sie 17, 2010 09:47

Biorąc pod uwagę stan, rocznik i cenę to zbyt piękne ;)
Wyrwanie 45 w idealnym stanie graniczy z cudem.

Rzeczywiście pięknie sie prezentuje.

6l benzyny można wsadzić z pewnością między bajki, może z górki w trasie.

ReFLeX - Wto Sie 17, 2010 11:27

Cuda się zdarzają, choć tutaj aż mdli mnie od lukru... :razz:

ale ten roverek... ech... no bez 2 zdań: ładnie odpicowany.

Czy jest tu ktoś z Częstochowy? PLIZZZZ...

azer - Wto Sie 17, 2010 12:23

popatrz na inne aukcje, wszystkie opisy pisane na jedno kopyto

Chociaż samo autko prezentuje się ładnie...zbyt ładnie ;)

sobrus - Wto Sie 17, 2010 12:35

Rocznik 2002 cena ~13 tys opłacony...
stan idealny, nie bity, serwisowany w aso, garażowany, udokumentowany....i pewnie jezdził nim dziadek w niedziele do kościoła.

mocno podejrzane, ale sprawdzić można :D

Chyba nikt sie nie łudzi że kupi samochód jak z salonu. Nawet jak stan będzie tylko "bardzo dobry" a nie idealny to tragedii nie będzie.

sTERYD - Wto Sie 17, 2010 22:30

na wszelki wypadek dodaj zrzut ogłoszenia ;)

zastanawia mnie mocowanie silnika :hm: czy wszystkie R45 miały takie mocowanie jak w dieslu ??

ReFLeX - Wto Sie 17, 2010 23:33

Przekroczyłem magiczne 1440 minut, więc nie mogę edytować pierwszego wpisu. Stąd wklejam zrzut tutaj.

Na zachętę chyba wymyślę jakąś nagrodę dla pierwszej osoby, która obejrzy i opisze to autko.

marek501 - Sro Sie 18, 2010 00:09

Witam!!! Coś faktycznie jest za pieknie -moje zdanie jest takie że jak gościu w paru drobiazgach mija sie z prawdą to reszta też nie musi być prawdą.Ten samochód nie ma napewo tempomatu (brak przycisków na kierownicy i desce) nie ma też raczej ASR i czujnika deszczu ,takie bajery można trafić z reguły tylko w 2.0 automat. Ale z pewnościa plaka , wosku i dobrej ściemy jest w ty aucie pod dostatkiem -za to ci gwarantuję.

pozdr.

ReFLeX - Sro Sie 18, 2010 00:16

Jak to kiedyś w lipcu czytałem o tym komisie: mają najpiękniejsze... opisy, ale auta niekoniecznie.
Dlatego nie rzuciłem wszystkiego i nie pojechałem do Częstochowy, tylko proszę o pomoc kogoś na miejscu. Ale chyba nie ma tu nikogo z Częstochowy, kto odważyłby się obejrzeć to autko... :cry:

maciekmpl - Sro Sie 18, 2010 20:33

ReFLeX napisał/a:
Jak to kiedyś w lipcu czytałem o tym komisie: mają najpiękniejsze... opisy, ale auta niekoniecznie.


Kolego, omijaj ten komis szerokim łukiem. Możesz sobie poczytać na jego temat mój post w tym temacie http://forum.roverki.eu/v...er=asc&start=80

M

shilus82 - Czw Sie 19, 2010 10:29

ciekawe jak to możliwe, że auto ma 8 lat i ani jednej ryski na nadwoziu? no to jest po prostu nie możliwe, ktoś musiałby to auto co 2 lata lakierować a w przerwach robić polerkę nadwozia.Jedyne co może być w tym aucie realne to przebieg i że pewnie niedługo strzeli uszczelka pod głowicą, chyba że już była wymieniona :)

[ Dodano: Czw Sie 19, 2010 10:29 ]
aaa i jeszcze jedno popatrzcie na przód tego auta i jego kierunkowskazy, bardzo duża różnica w szparze przy błotniku między lewym a prawym kierunkiem