Zobacz temat - [R400] Pytanie o lusterko
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Pytanie o lusterko

Kot - Nie Sie 29, 2010 00:08
Temat postu: [R400] Pytanie o lusterko
Witam, ostatnio mialem przygode i spotkalem sie lusterkami ze szczesliwym posiadaczem alfy romeo 156;) i mam takie pytanie, czy lusterka w roverach sa takie ssame tzn czy lewe lub prawe nie przybliza ani nei oddala? Jesli oba lusterka tworza jednakowe odbicie to czy nada sie lusterko z anglika, dodam ze moje lustro bylo elektryczne i podgrzewane, z gory dzieki za odp.
greg-si - Nie Sie 29, 2010 08:53

po małej przeróbce nadaje się z anglika. Szkła na moje oko są takie same.
Kot - Nie Sie 29, 2010 09:41

greg-si, to podpowiedz co i jak zrobic;) to zamowilbym z anglika i pomodzil ;)
greg-si - Nie Sie 29, 2010 12:22

było opisywane na forum.
Chodzi o przesunięcie pierścionka który jest w lusterku w miejscu gdzie są napisy LHD/RHD

Kot - Nie Sie 29, 2010 18:03

greg-si, a robiles taki myk?? w takim badz razie kupuje lujstro z angola;p :lol:
greg-si - Nie Sie 29, 2010 18:35

moje w chromie są z angola
jak nie znajdziesz tematu to dzwoń jak nie będzie padało

Kot - Nie Sie 29, 2010 22:54

greg-si, spoko, przy briowarku sie pomodzi w razie co :)
Artu - Pią Paź 07, 2011 10:56

Pozwolę się podłączyć do tematu.

Też miałem przygodę, skutkiem czego rozwalone jest lewe lusterko - konkretnie szkło. Niestety brakuje jednej ze śrub odpowiadającej za regulację lusterka (jest elektryczne). Mam w związku z tym dwa pytania. Pierwsze - czy można coś takiego dostać jako tzw. część zamienną, czy zmuszony będę kupić całe lusterko? Jeżeli pozostanie tylko druga opcja to czy lusterka lewe i prawe są takie same (chodzi mi o zniekształcanie obrazu) Z góry dziękuję za odpowiedź. I jeszcze jedno - panowie i panie - po parkowaniu zawsze składajcie lusterka, nawet jeżeli wydaje wam się, że miejsca jest tyle że dwa TIRY spokojnie się zmieszczą :)

leszczu - Pią Paź 07, 2011 15:33

Artu napisał/a:
Pierwsze - czy można coś takiego dostać jako tzw. część zamienną, czy zmuszony będę kupić całe lusterko?

Wątpię żebyś znalazł zamiennik, albo całe lusterko, albo pochodzić po szrocie i poszukać tej części.

sobrus - Pon Paź 10, 2011 11:33

Mi też jakiś pajac złamał lusterko pod domem w tamtym roku :cry:
Ma teraz metalową protezę z nitami w środku i działa dobrze :)