Zobacz temat - Rover 45 do sprawdzenia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 45 do sprawdzenia

Emer - Czw Wrz 09, 2010 20:17
Temat postu: Rover 45 do sprawdzenia
Witam, jak już pisałem w jednym z postów - chcę kupić Rover-ka 45 z silnikiem diesla. Ten poniżej wygląda ciekawie ale prosiłbym fachowców (was) o spojrzenie na niego krytycznym okiem. Nie wiem czy nie był on wystawiany wcześniej ale odkąd przeszukuje allegro i otomoto to jeszcze go nie widziałem.

http://otomoto.pl/rover-4...-C15043149.html

magneto - Czw Wrz 09, 2010 21:33

Emer napisał/a:
Nie wiem czy nie był on wystawiany wcześniej ale odkąd przeszukuje allegro i otomoto to jeszcze go nie widziałem.

Wg. daty na tablicach to wyglada na świeżo sprowadzony
Ma minimalne wgniecenie na tylnym prawym blotniku.
Silnik nie wygląda na umyty :ok:
Brak podgrzewanych foteli a przy skórze byłoby wskazane.Wiem co piszę bo tez tak mam i w zimie to jest dokuczliwe.
Na szybko to tyle :wink:

marcinZG - Czw Wrz 09, 2010 22:31

Na 1 rzut oka to brakuje mu jeszcze brytyjskiej flagi na tylnej klapie, normalnie obecnej w tym roczniku, co moze sugerowac jakies przygody z tylu.
Emer - Pią Wrz 10, 2010 09:11

marcinZG napisał/a:
Na 1 rzut oka to brakuje mu jeszcze brytyjskiej flagi na tylnej klapie, normalnie obecnej w tym roczniku, co moze sugerowac jakies przygody z tylu.


Dzięki za sugestię. Z ciekawości pooglądałem trochę R45 z tego rocznika i z 2001. Niestety trudno mi jednoznacznie stwierdzić czy to coś znaczy czy nie bo sporo z nich nie miało tej flagi. W zasadzie tylko kilka z nich ją miało. Wydaje się mało prawdopodobne żeby aż tyle aut które oglądałem miało bity tył....ale jestem tylko laikiem dlatego nie chce się wymądrzać tylko słucham posłusznie podpowiedzi a jutro postaram się podjechać i zobaczyć go na żywo :smile:

magneto - Pią Wrz 10, 2010 09:39

Emer napisał/a:
Niestety trudno mi jednoznacznie stwierdzić czy to coś znaczy czy nie bo sporo z nich nie miało tej flagi. W zasadzie tylko kilka z nich ją miało

jeśli to był model rocznikowy 2001 to nie mial flagi ale za to powinien mieć logo rover na tylnych słupkach.
wiec: flaga z tyłu bez logo na słupkach - model rocznikowy 2002 albo logo na słupkach bez flagi z tyłu -model rocznikowy 2001