Zobacz temat - [R200/25/ZR] pomysł na mocowanie skrzyni
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R200/25/ZR] pomysł na mocowanie skrzyni

memphisto - Pon Wrz 13, 2010 17:46
Temat postu: [R200/25/ZR] pomysł na mocowanie skrzyni
Ma ktoś pomysł jak przymocować skrzynię w bagażniku ?

Obiłem ją na nowo całą i teraz wygląda jak oryginalna :mrgreen:

Dodatkowo posprzątałem bagażnik i jak skręcam za mocno / za szybko wchodzę w zakręt to ta skrzynia mi się kolebie i:

albo wali jak głupia co chwilę w lewo, albo leci na twarz w prawo :mrgreen:

Nie planuję ponownie zaśmiecać bagażnik i chciałbym ją jakoś sensownie przymocować, a kompletnie nie mam pomysłu jak. Jak przykleiłem ją patexem to jak walneła to całą wykładzinę bagażnika oderwała od tej takiej deseczki :mrgreen: na szczeście patex przykleił wykładzinę spowrotem ale skrzynka dalej się kolebie


greg-si - Pon Wrz 13, 2010 17:52

rzepy zdają zazwyczaj egzamin
imejdz - Pon Wrz 13, 2010 17:56

http://forum.roverki.eu/v...er=asc&start=20

Arcik napisał/a:
imejdz napisał/a:
Arcik, mam pytanie, do czego przymocowałeś skrzynie tymi pasami w bagażniku? bo w najbliższym czasie przymierzam się do zakupu jakiegoś głośnika basowego i rozmyślam powoli na montażu i mocowaniu żeby mi nie latał po bagażniku :)

Ja przywiercilem kwalki blaszki ( byly razem ze skrzynia w zestawie) do foteli, tymi pasami owinelem skrzynie i mocno sciagnelem. Trzyma sie bez problemu :wink:

memphisto - Pon Wrz 13, 2010 18:06

dobry patent ale właśnie jak skrzynia stoi tak jak u niego, a u mnie jest inaczej, a do karoserii raczej nie będę wiercił :P
imejdz - Pon Wrz 13, 2010 18:10

koniecznie musi stać bokiem? :) chyba że to kwestia miejsca, to może posprzątaj bagażnik to zobaczysz że on całkiem pojemny się wydaje ;D
memphisto - Pon Wrz 13, 2010 18:26

w 1 poście napisałem, że posprzątałem i ten syf, trzymał skrzynkę i się nie kolebała.

A dlatego chcę/muszę mieć tak jak teraz stoi, bo co 2 dni klapuję tylną kanapę (to większe opieradło i skrzynka musi niestety tak stać :P

Arcik - Pon Wrz 13, 2010 19:03

memphisto, a jakys przymocowal ja tak ja mam tyle ze do podlogi??
Powinno sie tez trzymac jakys chwycil pasy przez ta deseczke. U mnie z tymi pasami jest lala latwo, szybko sie je sciaga i jak narazie same nigdy nie puscily :razz:

Krzysi3k - Pon Wrz 13, 2010 19:50

greg-si napisał/a:
rzepy zdają zazwyczaj egzamin

Potwierdzam :) Mam na rzepy :)

memphisto - Pon Wrz 13, 2010 22:15

a co to są za rzepy koledzy ? :mrgreen:

Arcik napisał/a:
memphisto, a jakys przymocowal ja tak ja mam tyle ze do podlogi??


No jak nic lepszego nie wymyślę, to będę wiercił w podłodze :mrgreen:

Arcik - Pon Wrz 13, 2010 22:24

no to chyba najlepszy sposob bedzie, pasy zawsze bedziesz mogl sciagnac, a skrzynia raczej nie powinna sie wyslizgnac z nich :wink:
zalezy jeszcze jak bedziesz w te zakrety wchodzil :mrgreen: :mrgreen:

Krzysi3k - Pon Wrz 13, 2010 22:30

Kupujesz na allegro rzepy normalnie na metry :P
Tą taką szorstką strone do dołu skrzyni przyczepiasz, a ona przykleja się ładnie do wykładziny :)
I tyle.

[ Dodano: Pon Wrz 13, 2010 22:30 ]
Arcik, ja ostro w zakręty wchodze i skrzynia na rzepach ani drgnie :P

Arcik - Pon Wrz 13, 2010 22:44

Cytat:
Arcik, ja ostro w zakręty wchodze i skrzynia na rzepach ani drgnie :P

hehe ja to samo :mrgreen: nie wiem jakby ta moja sie na rzepach trzymala, moze dalo by rade tyle ze ona 15kg prawie wazy i chyba by sie nie utrzymala:razz:

memphisto - Pon Wrz 13, 2010 23:07

Krzysi3k, ile tego rzepu ? cały dół obkleić ? czy tylko ranty ? czy im więcej tym lepiej :mrgreen: ?
Krzysi3k - Wto Wrz 14, 2010 11:10

memphisto, ja ranty obkleiłem i jest super ;)