Zobacz temat - [ R214 8v 97r] - nie chce zapalić
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ R214 8v 97r] - nie chce zapalić

Marcin_wawa - Sro Wrz 15, 2010 14:47
Temat postu: [ R214 8v 97r] - nie chce zapalić
Witam wszystkich serdecznie,

Panowie mam problem z moim Roverkiem: wczoraj odebrałem autko z warsztatu gdzie robiony był wydech końcowy,środkowy i strumiennica. Polatałem ok 20 minut nie katują go, chciałem żeby się troszkę rozgrzał. Wróciłem do siebie na dzielnice postawiłem autko na luzie i chciałem przytestować głośność wydechu , przygazowałem do ok 5-6 tys i jak odpuściłem pedał gazu- obroty zaczęły spadać i samochód zgasł... Niestety nie chce odpalić , niedawno wymieniana była cewka i świece, jakieś półtora roku temu kompletny rozrząd. Sprawdzałem kabel od paliwa i jak próbowałem odpalić autko to nie poleciała ani kropla , więc wydaje mi się że chodzi o pompę paliwa bo filtr raczej aż tak by się nie przypchał.

Proszę o pomoc, czy miał ktoś podobny przypadek i z ciekawości jakie są koszta wymiany pompy wraz z robocizną?

PS. Jestem laikiem jeżeli chodzi o samochody i moja wiedza jest ograniczona w tym temacie.

Z góry dzięki za pomoc

leszczu - Sro Wrz 15, 2010 15:02

A jak przekręcasz kluczyk w pozycję II to słyszysz takie bzyczenie ??
Marcin_wawa - Sro Wrz 15, 2010 15:07

No właśnie nie słyszę więc z tego wnioskuję że to pompa , dodatkowa sprawdzałem kabel który doprowadza paliwo i przy próbie odpalenia nie poleciała nawet kropelka...

Spytam czy zna ktoś jakiś warsztat który zajmuje się Roverkami w Wawie , wiem że wszyscy polecają Mariusza z Babic ale on ma na maxa dużo roboty i cięzko u niego z terminami.

leszczu - Sro Wrz 15, 2010 15:11

No to wychodzi że to pompa :/
Marcin_wawa - Sro Wrz 15, 2010 15:15

Znalazłem na forum że polecacie warsztat na Bokserskiej specjalizujący się w Angielskich autach , jak tam cenowo wygląda jest przystępnie? Muszę uciekać do pracy zgóry dzięki za wszystkie informację i pomoc.

PS. Od przygazówki tak poprostu może paść pompa?