Zobacz temat - Bicie rekordu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Bicie rekordu

andyhell - Sro Wrz 15, 2010 15:40
Temat postu: Bicie rekordu
Oglądając zdjęcia z parady Volvo i pobiciem rekordu Guinnessa, tak sobie pomyślałem, że może i klub Roverkowy mógłby spróbować?? Co wy na to?? Czy nie ma sensu zawracać sobie głowy??
Pawkaz - Sro Wrz 15, 2010 16:02

A jaki ustanowili oni rekordu Guinnessa ?
andyhell - Sro Wrz 15, 2010 16:54

Pawkaz napisał/a:
A jaki ustanowili oni rekordu Guinnessa ?

570 samochodów
Więcej znajdziesz tutaj: http://www.paradavolvo.pl/?p=AboutGuinness

Mesio_750 - Sro Wrz 15, 2010 17:02

Pomysl calkiem ciekawy. W naszym kraju jak sie nie myle mamy 59 miast zeby np ich pobic potrzebujemy 571 aut co daja 9,7 auta z kazdego mista.
Tylko jak sie dobrze wczytalem to pojawilo sie podan 800 aut a zaliczyli tylko 570 to dla pewnosci potzrzebujemy ponad 820 samochodow co daje 13,9 samochodow z kadego miasta.
Z duzej aglomeracji to nie widze najmniejszej przeszkody ale z takiego miasta jak np Zamosc to watpie zeby pojawilo sie wiecej niz 3 auta..
Projekt ciezki w realizacji ale mozliwy :mrgreen:

kasjopea - Sro Wrz 15, 2010 17:09

Bardzo mało realne, żeby nie powiedzieć wprost, że nierealne :wink: .
bambi - Sro Wrz 15, 2010 17:13

pomysł jak najbardziej ok :spoko: dla takiej akcji spokojnie
na drugi koniec Polski bym pojechała :D

[ Dodano: Sro Wrz 15, 2010 17:13 ]
no właśnie, tylko skąd wziąć tyle roverków :|

Harry - Sro Wrz 15, 2010 17:23

eee...panikujecie, wystaczy wynajać jakieś miejsce duże, jakaś odległa date wymyśleć min. 3 miesiące, wydrukowac ulotki i każdemu spotkanemu R wrzucic za szybe
andyhell - Sro Wrz 15, 2010 17:23

W
bambi napisał/a:
no właśnie, tylko skąd wziąć tyle roverków

W samym Krakowie to chyba się rozmnożyły te Roverki.Co chwilę mija się na ulicy jakiegoś. Na każde 50 samochodów to chyba tylko ze 2 mają naklejki klubowe.Więc jakby tak skrzyknąć tą resztę ....
Na pewno musiałoby się wyłożyć jakąś kasę na reklamę w necie,prasie i radio
W końcu nie ma rzeczy niemożliwych :mrgreen:

przemas280283 - Sro Wrz 15, 2010 18:20

Pomysl mi sie podoba jest odwazny,trzeba podnosic poprzeczke.Jednak dluga droga do tego,bo sprobowac od razu mozna,ale watpliwe by sie udalo.Ulotki itp.moga byc,lecz zacznijmy od nas samych klubowiczow.Pozdro
maciej - Sro Wrz 15, 2010 18:44

Raczej nie uda się, bo ludzie teraz kupują Rover'ki, bo są tanie, a nie bo je kochają, więc raczej nie są zainteresowani takimi pomysłami, ale spróbować można. ;)
mcjg - Sro Wrz 15, 2010 19:25

Do konkursu AutoŚwiat też było pod górkę, a jednak poszło wyskoko :)
kzrr - Sro Wrz 15, 2010 19:48

No poszło poszło...oficjalnie poszło...kilka osób miało duży wkład...więc nie liczyłbym na takie że udało by się zebrac nawet min. 500 roverków w jednym czasie...
mcjg - Sro Wrz 15, 2010 19:54

Mało realne, ale zawsze fajnie jak spotka się większa ilość osób. Mnie tylko ogranicza niestety praca na 3 zmiany i życie rodzinne (nie żebym narzekał).
Pływak - Sro Wrz 15, 2010 20:12

mcjg napisał/a:
Do konkursu AutoŚwiat też było pod górkę, a jednak poszło wyskoko :)


Niestety raczej sobie nie wyobrażam aby jeden uczestnik mógł przyjechać kilkudziesięcioma samochodami tak jak mógł oddać kilkadziesiąt głosów w konkursie Aś :lol:

wiciu2xlc - Sro Wrz 15, 2010 20:20

Pomysł niezły, dużo pracy i ciężko będzie coś wyskrobać, bo jest tak jak napisał maciej. Co do AŚ to było prościej, wystarczyło pogadać z młodszym sporo szwagrem i wszelkie inne fora się dowiedziały o akcji :D
CO do tej inicjatywy, jestem na tak :)

przemas280283 - Sro Wrz 15, 2010 20:21

a maoze jakis test np.utworzyc temat-ankieta.kazdy odwiedzajacy post,potwierdza udzial i podaje miejsce z skad jest.Na koncu podliczami ilosc zgloszen i wyznaczamy najbardziej optymalne miejsce.Jezeki znajda sie tacy,ktorzy wpisza sie na liste i dojdzie do bicia rekordu,a nie przyjada to wyjdzie jakie maja podejscie do klubu.
lelek11 - Czw Wrz 16, 2010 13:24

przemas280283 napisał/a:
a maoze jakis test np.utworzyc temat-ankieta.kazdy odwiedzajacy post,potwierdza udzial i podaje miejsce z skad jest.Na koncu podliczami ilosc zgloszen i wyznaczamy najbardziej optymalne miejsce.Jezeki znajda sie tacy,ktorzy wpisza sie na liste i dojdzie do bicia rekordu,a nie przyjada to wyjdzie jakie maja podejscie do klubu.



Jestem za :ok:

andyhell - Pią Wrz 17, 2010 18:51

Możnaby zaprosić kluby Roverowe z Czech, Słowacji, Niemiec. Może zechcieliby pomóc, dołączając się do parady?
kris-tofer - Pią Wrz 17, 2010 19:37

maciej napisał/a:
Raczej nie uda się

chyba staje się to coraz bardziej popularne, bo zawsze jak ktoś na forum mówi, że się nie uda, to zawsze się udaje :D taka fajna zależność. Ja nie mam czasu teraz na pomoc w organizacji, ale jeśli dojdzie do parady i zapowie się sporo osób to chętnie wezmę w niej udział, chciałbym zobaczyć te miny ludzików widzących tyle roverków na raz :D

gustav.pl - Pią Wrz 17, 2010 19:55

Choć do tej pory, jeszcze nie znalazłem czasu na żaden spot czy zlot :sad: , ale na taką imprezkę to i owszem :roll:
kris-tofer napisał/a:
ale jeśli dojdzie do parady i zapowie się sporo osób to chętnie wezmę w niej udział

"Oj nie tak Panowie, nie tak...." Jeśli będziemy uzależniać swój udział od ilości chętnych, to :nook:

kris-tofer - Pią Wrz 17, 2010 20:00

może źle się wyraziłem, ja dojdzie do takowego spotkania, to ja będę na pewno, chodziło mi tylko o to, że jak zrobicie jakąś listę obecności i będzie na niej 10 osób, a ja będę miał do przejechania ze 300km to jaki w tym sens...
claudii - Pią Wrz 17, 2010 20:29

Mnie się pomysł baardzo podoba, i ten pomysł z ulotkami ale najpierw ściągnęłabym ludzi na forum żeby mniej więcej wiedzieć na czym się stoi.
Można by było zrobić jakieś ulotki reklamowe forum, ściągnąć ludzi na forum i napomknąć o paradzie, każdy by druknął kilka i wręczył każdemu napotkanemu Roverkowi :grin:
Na pewno trochę forumowiczów by nam przybyło :mrgreen:

MaReK - Sob Wrz 18, 2010 09:16

Nie sądzę, żeby VOLVO się zgadali na forum. Raczej pomoc i zaangażowanie włożyły media, serwisy i salony volvo, itp. itd.

Oczywiście gdyby media pomogły, mogłoby się udać. Tylko czy oni za darmo będą chcieli się w to bawić?

Pozdrawiam,

kris-tofer - Sob Wrz 18, 2010 09:37

MaReK, to napiszemy petycję do naszego skarbnika o dofinansowanie na media :D
bociannielot - Sob Wrz 18, 2010 10:10

MaReK napisał/a:
Nie sądzę, żeby VOLVO się zgadali na forum.

No bo tak nie było :wink: .
MaReK napisał/a:
Raczej pomoc i zaangażowanie włożyły media, serwisy i salony volvo,

Dokładnie tak było, a najwięcej cash-u wyłożył - wydaje mi się dealer Volvo.
Na forum widziałem temat i owszem, ale najpierw słyszałem o tym zdaje się w radiu, albo gdzieś na necie czytałem, dopiero potem ktoś założył temat czy ktoś z v40.pl pojedzie na bicie rekordu?. Wiecie inicjatywa ciekawa, ale to duże pół medialne przedsięwzięcie za którym też stały zapewne duże pieniądze.

lelek11 - Nie Wrz 19, 2010 13:03

Można by założyć ankietę.

I ci co wzięliby w niej udział jednocześnie deklarowaliby się na tę paradę...

Ja z chęcią przyjadę na koniec Polski nawet :)

[ Dodano: Nie Wrz 19, 2010 13:03 ]
Sory nie zauważyłem ankiety