Zobacz temat - Rover 620 SDI[1994] rok 96
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 620 SDI[1994] rok 96

B4rt3k - Sro Wrz 15, 2010 18:46
Temat postu: Rover 620 SDI[1994] rok 96
Witam wszystich na forum. Jestem tu nowy, zarejstrowalem sie poniewaz chcialbym kupic opisany w temacie samochod, ale nie jestem do konca przekonany co do niego. Opinie w internecie sa rozne, a w moim otoczeniu nikt takiego modelu nie posiada. Dlatego mam kilka pytan do was.

1. Czy rover 620 SDI z 1996 roku ma ocynkowane blachy ? Czy rdza, jest czestym zjawiskiem w tych samochodach ? Dodam, ze nie posiadam garazu, wiec czy polecacie kupno rowera w tym przypadku ?
2. Czy silnik w nim to nadal ten sam silnik co w hondach ? Czytalem opinie, ze silniki w benzynie to silniki hondy, natomiast diesle byly produkowane przez inna korporacje, czy to prawda ?
3. Jak jest z dostepnoscia czesci i czy to prawda, ze sa one dosc drogie ?
4. Czy awarie w tym modelu sa czeste, jesli tak to jakie ?

Zalezy mi glownie na opiniach ludzi posiadajacych tego typu samochod. Z gory dzieki.

Deamian - Sro Wrz 15, 2010 19:03

B4rt3k napisał/a:
1. Czy rover 620 SDI z 1996 roku ma ocynkowane blachy ? Czy rdza, jest czestym zjawiskiem w tych samochodach ? Dodam, ze nie posiadam garazu, wiec czy polecacie kupno rowera w tym przypadku ?

B4rt3k napisał/a:
2. Czy silnik w nim to nadal ten sam silnik co w hondach ? Czytalem opinie, ze silniki w benzynie to silniki hondy, natomiast diesle byly produkowane przez inna korporacje, czy to prawda ?

B4rt3k napisał/a:
4. Czy awarie w tym modelu sa czeste, jesli tak to jakie ?


http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15124

B4rt3k napisał/a:
3. Jak jest z dostepnoscia czesci i czy to prawda, ze sa one dosc drogie ?


http://www.roverki.pl/ind...ki-fakty-i-mity

B4rt3k - Sro Wrz 15, 2010 20:13

Poczytalem sobie :) Musze powiedziec, ze troche mnie to uspokoilo, ale dalej do wyjasnienia zostala bardzo wazna kwestia. Jak jest z blachami ? Czy sa ocynkowane ? Czy warto kupic rover jesli nie mam zamiaru go garazowac ?
Mayson - Pią Wrz 17, 2010 18:53

B4rt3k, zależy, w jakim stanie kupisz... jeśli blachy będą zdrowe, albo były już PORZĄDNIE robione, to może stać pod chmurą. Wydaje mi się jednak, że auto z roku 1996 nie będzie w stanie idealnym, więc i blachy będą kiepskie. Właściwie problem dotyczy tylko tylnych nadkoli, reszta blach nie jest podatna na rdzę (jeśli auto było niebite). Czy one są ocynkowane... cholera wie :) Ja wiem, że mam już drugą 600-kę i rdzewieje w tym samym miejscu. Sól na naszych drogach zimą zrobi swoje, chyba ,że dobrze zostaną nadkola zabezpieczone.

Zapodaj ogłoszenie auta, o któe Ci chodzi, to ocenimy po zdjęciach :ok:

jaroslaw1716 - Sob Lis 02, 2013 13:07

witam mam pytanie posiadam rovera 620sdi z 1995r czy ten silnik 95 posiada 3 świece żarowe czy 4
BlackD - Sob Lis 02, 2013 13:14

Kolego jaroslaw1716. Najpierw wypadałoby się przedstawić w odpowiednim dziale a potem popatrzeć na stronę klubową i FAQ. Tam są wszystkie informacje co do eksploatacji R600 a jak nie znajdziesz tam to dział techniczny :)