Zobacz temat - sto lat, sto lat
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - sto lat, sto lat

walkie - Czw Wrz 16, 2010 14:31
Temat postu: sto lat, sto lat
Dla naszej Kasi IInvit najlepsze życzonka - zdrówka, uśmiechu na twarzy i samych słonecznych dni :*
Aga - Czw Wrz 16, 2010 14:32

ja tez sie przyłączam do życzonek , Kasiu 100 lat
emes - Czw Wrz 16, 2010 14:37

Wszystkiego najlepszego :tort: :prezent: :winko:
kasjopea - Czw Wrz 16, 2010 14:40

Sto lat :tort: :bukiet:
Harry - Czw Wrz 16, 2010 15:02

Najlepszego :mrgreen:
Andrzej_1272 - Czw Wrz 16, 2010 15:03

NAJLEPSZEGO :tort:
magneto - Czw Wrz 16, 2010 16:18

Wszystkiego najlepszego :bukiet:
Mix - Czw Wrz 16, 2010 17:43

Wszystkiego dobrego Kasiu i pociechy z ZR'ka :mrgreen:
zetes - Czw Wrz 16, 2010 18:38

Duużżoo zdrowia i wszelkiej pomyślności :kwiatek2: :tort:
Perez - Czw Wrz 16, 2010 19:02

S.T.O.L.A.T.
Joa - Czw Wrz 16, 2010 19:18

wszystkiego najlepszego!
krzychu.b - Czw Wrz 16, 2010 19:20

No to stoooo :tort: :tort: :tort:
maryba - Czw Wrz 16, 2010 20:43

Najlepszego ... :bukiet:
tronsek - Czw Wrz 16, 2010 20:47

:prezent: Wszystkiego :tort: najlepszego :winko:
Brt - Czw Wrz 16, 2010 20:58

:kwiatek: :prezent: :winko: :* :)
edzio123 - Czw Wrz 16, 2010 21:05

Wszystkiego najlepszego :* :tort: :bukiet:
violla - Czw Wrz 16, 2010 21:35

Wszystkiego najlepszego Kochana :prezent: :winko:
ania - Czw Wrz 16, 2010 21:41

Kasiu, wszystkiego najlepszego, duuuuuużo szczęścia i radości :smile: :prezent: :bukiet: :winko: :tort:
TIGER - Czw Wrz 16, 2010 21:49

Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość :hurra:
Radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy :grin:
Uśmiechu, by przeganiał zmartwienia ;))
Beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu
Pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia

Życzą AGA i TIGER :* :winko: :prezent:

Marman - Czw Wrz 16, 2010 22:20

Dużo zdrówka koleżanko i szczęścia w Twoim długim przynajmniej 200letnim życiu :wink:
Gusiak - Czw Wrz 16, 2010 23:22

Kasieńko, raz jeszcze wszystkiego naj.. :przytul: :tort: :prezent: :piwko: :*
MaReK - Czw Wrz 16, 2010 23:36

Przyłączam się do życzeń koleżanek i kolegów ;)
Wszystkiego najlepszego... wreszcie upragniona 18stka.

Do zobaczenia w niedziele na spocie. Teraz oficjalnie możesz się napić ;)

maciej - Czw Wrz 16, 2010 23:42

Sto lat!!! :D
maniaq - Czw Wrz 16, 2010 23:42

zdazylem przed polnoca ;) najlepszego najlepszy roczniku
IInvit - Nie Wrz 19, 2010 18:34

dziękuje wszystkim za życzenia :)
w końcu doczekałam się 18-tych urodzin :)

[ Dodano: Nie Wrz 19, 2010 18:34 ]
Kochani :)
chciałabym serdecznie podziękować za... a za co to zaraz się dowiecie :)
rzecz działa się wczoraj :)
z okazji moich urodzin Dudekmiś zaprosił mnie na kolację. Oczywiście spodziewając się kilku gości (bo reszta była chora, albo gdzieś pojechała i impreza została przełożona na następną sobotę) uparłam się, że zostajemy w domku i nawet szantaż mojej przyjaciółki Anetki (która wpadła od tak, na rowerek ze swoją chrześnicą) pt. "jak nie pójdziesz, to wieczorem nie przyjdę do Ciebie", nie przyniósł oczekiwanego skutku, a wręcz odwrotnie.
Zła za szantaż i zmowę Dudka z Anetą, sobota upływała mi z fochem na sprzątaniu itp...
gdy nagle wszystko się zmieniło.
Zadzwoniła do mnie Madzia (ta od kogucika, zapewne tak ją bardziej skojarzycie) zapłakana i roztrzęsiona, z informacją, że miała straszny wypadek i chyba zabiła człowieka :( jeszcze dziś ciarki mnie przechodzą na myśl w jakich tarapatach się znalazła.
Nie zastanawiając się ani sekundy, rzuciłam tylko hasło do Dudka, który wylegiwał się przed telewizorem, że jedziemy do Warszawy, bo stała się rzecz straszna....
udało mi się tylko wrzucić antenę na dach, co by uniknąć niepotrzebnego mandatu. Nie muszę Wam chyba uzmysławiać, jakie mocne było moje zdenerwowanie i jak szybko chciałam znaleźć się tuż obok mojej przyjaciółki...
miałam pojechać do miejsca, gdzie nasz kochany kolega Kruchy organizował swoje urodziny, bo tu właśnie policja kazała Magdzie oczekiwać na kolejny radiowóz. Wspomnę tylko, że Kruchy po drodze był widziany w okolicach miejsca rzekomego wypadku ;p
Zobaczyłam ją siedzącą w lokalu, płakała... biegłam co sił, aby móc jak najszybciej ją przytulić. Wyszła mi na przeciw, zapłakana z przerażoną minką (moja bidulka)
tuż za progiem wpadłyśmy sobie w ramiona (scena jak z filmu :) ), gdy nagle kapelka zaczęła grać, a za plecami NAJWSPANIALSI LUDZIE JAKICH ZNAM śpiewali sto lat.... JESTEŚCIE KOCHANI!! !!
to nic, że byłam w starej bluzie, dresikach, nie przygotowana na jakiekolwiek wyjście i pokazywanie się ludziom... sprawiliście, że ten dzień pozostanie na zawsze w mojej pamięci :)
Dudekmiś, sprawca całego zamieszania :) Tobie należą się największe podziękowania i również przeprosiny, że musisz znosić taką czarownicę jak ja :)
Dziękuje Goni i Tomkowi, Gosi i Kruchemu, Markowi i Violli, Jackowi i Marcie, Anetce i Piotrkowi, Madzi, Anetce, Piotrkowi i Magdzie, Agnieszce i Marianowi za to, że byliście :) bo bez Was nie byłoby tej radości i szczęścia :)

MaReK - Nie Wrz 19, 2010 20:01

Byłem, byłem :) Wszystko uwieczniłem :)

Z tą informacją to było grubo. Miał być zwykły wypadek, ale na Twojego focha i upartość mogłoby nie podziałać. Magda (kogucik) zagrała to jak na planie filmowym ;)

Wiem, że cała akcja była przygotowana spontanicznie, ale jak się dowiedziałem, nie wszyscy dostali informację o tej akcji i część osób nie przybyła, bo zwyczajnie nie wiedziała.

Film się postaram złożyć na dniach, ale się zastanawiam czy nie powinniśmy z projekcją zaczekać do Zlotu ;)

Ekipa organizacyjna na czele której stał DudekMiś spisała się na medal ;)
Sam DudekMiś kolejny raz dowiódł, że z IInvit to wszystko jest na poważnie ;)
Brawo za pomysł, za determinacje, za poświęcenie... w sumie tylko ja i on byliśmy trzeźwi tego wieczora. Dokąd baterii starczyło ciekawe rzeczy się zarejestrowały ;)

Śpiewający, tańczący, pochłaniający z pasją rosół z kluskami Kruchy.
Tańczący, podrywający nieswoje kobiety i śpiewający Tomi oraz Mariusz418 ;)

Ale najważniejsza, ta z miną Kasi, kiedy sama ze łzami w oczach pociesza koleżankę,
słyszy kapele (ta kapela zaskoczyła także i mnie:P) i wypada na nią tłum znajomych, którzy wyłamali się z ustaleń i zamiast krzyczeć "MAMY CIĘ!", zaczęli krzyczeć "STO LAT" :)

Dziękujemy za zaproszenie :)

Ps.
Knajpka miała swój klimat i pyszne jadełko.
Polecam.

Ps2.
Zapomniałem napisać o jednym z prezentów - Mozaika ROVERkowa.
Pomysł Dudka, zdjęcia z roverkowiczami.
Za daleka widać na obrazku MG ZR (po lifcie), a z bliska cały obraz
składa się z małych zdjęć wybranych ludzi, imprez roverkowych.