Zobacz temat - [MG ZR 160] nastepny w Tarnowie :O
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZR 160] nastepny w Tarnowie :O

mati24 - Sro Wrz 22, 2010 20:51
Temat postu: [MG ZR 160] nastepny w Tarnowie :O
Witam, dopiero co psaliśmy o tamtym niebieskim MG, a teraz wykluło się kolejne MG w tym mieście... Tam chyba jest jakaś wylęgarnia tych samochodów. Przechodząc do konkretów, chyba pofatyguje sie do tego Tarnowa i obejrze obydwa egzemplarze, by miec porównanie, poniewaz w poprzednim było wiele niedomówień. Co myslicie o tym "świerzym"? Wyglada mi na nieźle utrzymany, tylko te lampy z tyłu budza mieszane uczucia... Nie wie ktoś ile ksoztują oryginały? Bo patrzyłem na allegro i nie ma do MG:(

http://autoavant.otomoto....-C15306266.html

flapjck1 - Sro Wrz 22, 2010 20:58

ladny
wydaje sie byc popasowany ok, bazooka stajla z tylu tragedia ale idzie przezyc :) najwyzej kup od r25 ;)

sprawdz go pod katem kultury pracy silnika skrzyni i zawieszenia -
dwa klucze - jak nic nie budzi zastrzezen to brac ;)

mati24 - Sro Wrz 22, 2010 21:03

flapjck1 napisał/a:
najwyzej kup od r25


Jak już zdażyłem się dowiedzieć z forum, MG ma jasne kierunki, więc już bym wolał jeździć z takimi lampami, niż z roverowskimi...

Jutro zadzwonie i dowiem się więcej szczegółów i pewnie w niedziele się przejade, bo w tygodniu niestety praca, praca i jeszczce raz praca:(

flapjck1 - Sro Wrz 22, 2010 21:07

purysta :)

ja bym wolal erkowe niz te bazooki :)

mati24 - Sro Wrz 22, 2010 21:13

flapjck1 napisał/a:
purysta :)


:D

Jak już zmieniać, no na takie jakie mają być... półśrodkami się nie zadowalam

flapjck1 - Sro Wrz 22, 2010 21:43

jakby co to poszukaj u hrautomobil ( ostrowek kolo wielunia ) albo w art-bizar ( ciechanow ) tych lamp

pewnie chlopaki maja

marcinmarcin - Czw Wrz 23, 2010 21:54

Dokładnie masz super okazję sprawdzić oba :) Tak jak pisałem i przy tamtym niebieskim za bardzo nie ma się do czego przyczepić, jak na te przebiegi. A lampy to bzdeta, jak poczekasz cierpliwie to znajdziesz na allegro szybko jakiegoś anglika. Zwróć uwagę na temperaturę silnika i czy włącza się wentylator, czy nie ma oleju w płynie (broń boże nie odkręcaj korka na ciepłym silniku!), czy silnik pracuje w zakresie 850-7100 obrotów i nie pływają mu wolne. Pamiętaj że lekkie klepanie jak w dieslu to raczej norma dla tych silników - byle nie za bardzo sie tłukł. Jak lubisz się bawić to polecam takie coś http://allegro.pl/interfe...1230496710.html
Łączy się z MG bezproblemowo, możesz zczytać błędy.