Zobacz temat - [R75] Szkoda z AC (lusterka i tylna szyba)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Szkoda z AC (lusterka i tylna szyba)

Aragorn - Sro Wrz 29, 2010 19:34
Temat postu: [R75] Szkoda z AC (lusterka i tylna szyba)
Mam pytanie odnośnie uszkodzeń auta bo może ktoś wymieniał te elementy z polisy AC lub 0C sprawcy i będę dzięki temu znał poglądowej informację o cenach dzięki temu przy wycenie szkody nie zrobią mnie w balona. Chodzi mi konkretnie o tylną szybę i lusterka pozatym mam też szkody na lakierze ale tu mniej więcej znam zasady wyceny. Ponadto po wybiciu szyby przez jakiegoś obszczymura auto stało całą noc w deszczu i zalane jest wodą czy to jest też uwzględniane w wycenie i należy się o to upomnieć?

(znalazłem tylko ceny części używanych a nie wiem na jakiej podstawie są one liczone w ubezpieczalniach)

PHJOWI - Sro Wrz 29, 2010 21:05

szyba rovera tył orginał zaczyna od 360 funtów , u nas zamiennik od 600 do 1000zł , lusterka też ok 200-300funtów sztuka. Nowe części.
Jugol - Sro Wrz 29, 2010 21:13

Podłączę się pod temat, czekam na rzeczoznawcę, ile koszuje klapa bagażnika i zderzak tylni sedan ?
Aragorn - Sro Wrz 29, 2010 21:29

PHJOWI napisał/a:
szyba rovera tył orginał zaczyna od 360 funtów , u nas zamiennik od 600 do 1000zł , lusterka też ok 200-300funtów sztuka. Nowe części.


Dziękuję za szybką informację, będę wiedział co i jak jeśli będą chcieli mocno zaniżyć odszkodowanie.
Jutro rano jadę na wycenę będę więc wiedział jak na te sprawy zapatrują się rzeczoznawcy towarzystwa ubezpieczeniowego ;-)