Zobacz temat - [R75] Tajemnicze białe śrubki na reflektorze?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Tajemnicze białe śrubki na reflektorze?

patrysgn - Czw Wrz 30, 2010 10:08
Temat postu: [R75] Tajemnicze białe śrubki na reflektorze?
Witam,
Czy te 2 białe tajemnicze śrubki plastikowe na reflektorze do których pasuje klucz podajrze 8 kątny i do których jest dostęp bez ściągania zderzaka od góry patrząc służą do regulacji wysokości świateł?

apples - Czw Wrz 30, 2010 10:10

patrysgn napisał/a:
Czy te 2 białe tajemnicze śrubki plastikowe na reflektorze do których pasuje klucz podajrze 8 kątny i do których jest dostęp bez ściągania zderzaka od góry patrząc służą do regulacji wysokości świateł?
Dokładnie tak.
Tylko pamiętaj. Zanim zaczniesz regulować światła za pomocą regulatorów w lampach to ustawiasz na "0" pokrętło zmiany wysokości świateł które jest obok włącznika świateł. :wink:

patrysgn - Czw Wrz 30, 2010 16:38

apples napisał/a:
Dokładnie tak.
Tylko pamiętaj. Zanim zaczniesz regulować światła za pomocą regulatorów w lampach to ustawiasz na "0" pokrętło zmiany wysokości świateł które jest obok włącznika świateł. :wink:
Tylko ja mam ksenony i nie mam koło włącznika świateł żadnego pokrętła:/ to co mam zrobić bo mi strasznie nisko ksenony świecą:/
apples - Czw Wrz 30, 2010 18:25

Cytat:
to co mam zrobić bo mi strasznie nisko ksenony świecą:/
Sprawdzić mechanizmy do samo poziomowania na wahaczach.
patrysgn - Czw Wrz 30, 2010 18:29

apples napisał/a:
Cytat:
to co mam zrobić bo mi strasznie nisko ksenony świecą:/
Sprawdzić mechanizmy do samo poziomowania na wahaczach.
No właśnie nie bardzo mam jak a ostatnio zacząłem sporo jeździć w trasy po nocach i doskwiera mi to...tymi śrubkami nie da sie ustawić poziomu świateł?