Zobacz temat - [214i 1998r.] wymiana przedniej szyby Trójmiasto
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214i 1998r.] wymiana przedniej szyby Trójmiasto

leszek95b - Wto Paź 05, 2010 21:58
Temat postu: [214i 1998r.] wymiana przedniej szyby Trójmiasto
Witam,
wymieniał ktoś przednią szybę w okrąglaku w Trójmieście i może się pochawalić gdzie i za ile to zrobił?
Wczoraj pękła i pęknięcie coraz bardziej postępuje...muszę się streszczać z wymianą.

Pozdrawiam.

leon - Sro Paź 06, 2010 13:35
Temat postu: Re: [214i 1998r.] wymiana przedniej szyby Trójmiasto
leszek95b napisał/a:
Witam,
wymieniał ktoś przednią szybę w okrąglaku w Trójmieście i może się pochawalić gdzie i za ile to zrobił?
Wczoraj pękła i pęknięcie coraz bardziej postępuje...muszę się streszczać z wymianą.

Pozdrawiam.


czesc
wymienialem szybe do hondy civic na kosciuszki przed wiaduktem tam gdzie min.sklepy ogrodnicze zrobione od reki szyba przednia szybko i sprawnie koszt 300

leszek95b - Sro Paź 06, 2010 13:54

leon, rozumiem że w Gdańsku?
PTE - Pią Paź 08, 2010 11:19

Jeśli jeszcze nie wymieniłeś, to mogę polecić warsztat w Sopocie. Ja co prawda kupowałem tam tylko elementy do uszkodzonego szyberdachu w mym poprzednim aucie, ale czytałem pochlebne opinie na jego temat na kilku forach, m.in. Honda Trójmiasto (w tym również nt. niskich cen).

AdAn

W tym samym podwórku mieści się również warsztat mechaniczny, z którego usług od wielu lat korzystam w trudniejszych przypadkach i który z czystym sumieniem mogę polecić innym.

mike-l - Pią Paź 08, 2010 12:21

Również polecam warsztat AdAn w Sopocie, robiłem tam polerkę reflektorów i szyby przedniej. Relacja jakość usługi i ceny oceniam na bdb :)
apples - Pią Paź 08, 2010 12:39

leszek95b, ja mi pękła w Corolli to wymieniałem w Gdyni http://autoszybygdynia.pl/index.html Zakład jest za salonem KIA na Cisowej.