Zobacz temat - [200 1.4 si 98r] Problem z Odpalaniem!!!!!!!!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [200 1.4 si 98r] Problem z Odpalaniem!!!!!!!!

maniek_28 - Czw Paź 14, 2010 22:27
Temat postu: [200 1.4 si 98r] Problem z Odpalaniem!!!!!!!!
Witam!! jestem posiadaczem Rovera 200 1.4 98r. Od pewnego czasu mam problemy z odpalaniem auta po zagrzaniu sie. :( Mianowicie przy rozruchu rozrusznik nie chce krecic i wyglada to tak jak by akumulator byl calkowicie rozladowany. :/ Przy odpalaniu zimnego silnika najpierw jest zamulenie rozrusznika a po chwili odpala juz normalnie. Ale po rozgrzaniu tzn przejechaniu ok 5 kilometrow nie moge go odpalic. Ale po odczekaniu 15 minut znowu daje sie odpalic. Zregenerowalem rozrusznik i nic :/ Akumulator jest naladowany :/ Wymienilem świece i to tez nie pomoglo. Przewody wygladaja na dobre. Nie jest to tez napewno bedix :/ Wyglada to tak jak by nagle tracil gdzies prad :/ Nie wiem juz co robic i krew mnie jasna zalewa!!! PROSZE O POMOC!!!!! Dzieki i pozdrawiam!!!!
springonion - Czw Paź 14, 2010 22:35

Zregenerowany rozrusznik - a czy elektromagnes (automat rozrusznika) został ten sam, czy jest nowy?
Adrian - Czw Paź 14, 2010 22:47

A ja bym poczytał na forum o czujniku położenia wału. :wink:
Alexi - Czw Paź 14, 2010 22:50

Gdy w seicento miałem problem z czujnikiem położenia wału to kręcił normalnie. Tyle że czasami zapalał czasami nie. I gasł też podczas jazdy więc to bym wykluczył.
sobrus - Pią Paź 15, 2010 07:50

Zostały jeszcze do sprawdzenia m.in kopułka, palec i cewka.
Ale pierwsze co pomyslałem to własnie czujnik położenia wału.

ferroz - Wto Paź 26, 2010 20:44

wolno kręci jak się rozgrzeje sprawdż masę na silniku na karoseri klemy oczyść na wyjściowo powinno pomóc !! ! :ok: