Zobacz temat - [ R25 1.4 2000r] zablokowany immo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ R25 1.4 2000r] zablokowany immo

Raf - Pią Paź 15, 2010 01:50
Temat postu: [ R25 1.4 2000r] zablokowany immo
Mam koledzy problem..a mianowicie dzisiaj wstawilem centralny (uniwersalny) zamek do mego roverka 25 2000r, ale mam tez oryginalny immo(ktory zawsze wylaczalem kluczykiem otwierajac drzwi bo pilot nie dziala), problem jest taki ze zamknalem auto pilotem od centralnego zamka, po kilku godzinach wsiadajach otowrzylem tez pilotem(od nowego centrala) a nie kluczykiem jak zwykle i immo nie pozwala mi odpalic:( jak moge go zresetowac dezaktywowac i jak wiecie jak mozna centralny zamek polaczyc czy zsynchronizowac z immo?? Prosba o pomoc. Dzieki
dzozef - Pią Paź 15, 2010 01:58

a oryginalny pilot masz przy kluczyku? Jeśli masz taki sam pilot jak w R200 to bez pilota przy kluczyku nie odpalisz samochodu
"Immobiliser" 4 pkt
Kod:
http://www.roverki.pl/zrob-to-sam/423-immobiliser-w-roverku-serii-200-i-400.html

Raf - Pią Paź 15, 2010 05:22

dzozef napisał/a:
a oryginalny pilot masz przy kluczyku? Jeśli masz taki sam pilot jak w R200 to bez pilota przy kluczyku nie odpalisz samochodu
"Immobiliser" 4 pkt
Kod:
http://www.roverki.pl/zrob-to-sam/423-immobiliser-w-roverku-serii-200-i-400.html

Mam pilot ale nie uzywalem go wczesniej, dezaktywowalem immo kluczykiem zawsze bo kluczykiem otwieralem. migal mi 3 razy swiatlami i immo bylo wylaczone tylko teraz chyba zwariowal jak zamknalem i otworzylem go pilotem od centralnego zamka a nie jak zawsze kluczykiem i zeswirowal. ;/ dzieki za link troche mi naswietlil sytuacje ten artykul o immo. pozdrawiam i dam znac czy cos podzialalo.

truten23 - Pią Paź 15, 2010 11:22

Jeśli zawsze otwierałeś auto kluczykiem i odpalał, to zapewne immo było zdezaktywowane kodem. Ta dezaktywacja wyłącza się z chwilą użycia oryginalnego pilota. Spróbuj otworzyć auto oryginalnym pilotem, albo wprowadź kod immo.
Raf - Pon Paź 18, 2010 14:50

Znalazlem w papierach kod awaryjny i odblokowalem immo na szczescie takze juz wszystko gra i postanowilem ze bede otwieral centralny kluczykiem tylko bo tylko wtedy immo sie wlacza i wylacza przy odkluczaniu. dzieki za porady pozdrawiam
szoso - Pon Paź 18, 2010 14:55

Raf napisał/a:
bede otwieral centralny kluczykiem tylko bo tylko wtedy immo sie wlacza i wylacza przy odkluczaniu

kodem wyłączasz immo definitywnie i nie będzie ono działać przy zamykaniu i otwieraniu samym kluczykiem