Zobacz temat - [r45 2.0itd 03r] Hamulce i wąż od IC
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [r45 2.0itd 03r] Hamulce i wąż od IC

piterek1812 - Pią Paź 15, 2010 17:30
Temat postu: [r45 2.0itd 03r] Hamulce i wąż od IC
Witam wszystkich.
1. Mam problem z hamulcami, a mianowicie chodzi o to że kiedy muszę zahamować więcej niż 1 raz w niewielkim odstępie czasu jest problem. przy pierwszym naciśnięciu jest wszystko ok ale przy każdym następnym pedał "rośnie" staje się twardy i przy 3-4 razie ciężko się zatrzymać, muszę mocno się zaprzeć o fotel żeby zahamował roverek.
2. Druga sprawa to pękł mi górny wąż od IC :beczy:
Ile może kosztować nowy taki wąż bo nie chce kupować używek na allegro i ewentualnie gdzie taki dostać bo u mnie w okolicznych warszatach patrzyli sie na mnie jak na głupiego :mrgreen: .

Chester - Pią Paź 15, 2010 17:40

piterek1812 napisał/a:
1. Mam problem z hamulcami, a mianowicie chodzi o to że kiedy muszę zahamować więcej niż 1 raz w niewielkim odstępie czasu jest problem. przy pierwszym naciśnięciu jest wszystko ok ale przy każdym następnym pedał "rośnie" staje się twardy i przy 3-4 razie ciężko się zatrzymać, muszę mocno się zaprzeć o fotel żeby zahamował roverek.
wygląda mi na sprawy związane z serwem bądz pompą vacum
piterek1812 napisał/a:
2. Druga sprawa to pękł mi górny wąż od IC :beczy:
Ile może kosztować nowy taki wąż bo nie chce kupować używek na allegro i ewentualnie gdzie taki dostać bo u mnie w okolicznych warszatach patrzyli sie na mnie jak na głupiego :mrgreen: .
sprawdz Tomateam