Zobacz temat - [R 416 si ]Dziwna Usterka Ogrzewanie :( pomocy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R 416 si ]Dziwna Usterka Ogrzewanie :( pomocy

seba323 - Pią Paź 22, 2010 19:42
Temat postu: [R 416 si ]Dziwna Usterka Ogrzewanie :( pomocy
Witam mam mega problem :( i nie wiem jak go rozwiązać a jak pojade do mechanika znowu z 500zł wybole , mianowicie mam problem z ogrzewaniem samochodu , ogólnie ogrzewanie działa ale tylko jak jade :( jak stane w miejscu wiatraki wdmuchują powietrze ale zimne :/ a mam ustawione na ciepło , poprostu na postoju nie ogrzewa mi czemu tak jest ?? (dodam że silnik jest rozgrzany) poprostu kiedyś grzało mi i na postoju i w ciągu jazdy teraz tylko w ciągu jazdy a na psotoju ciepła nie ma czemu??
Kot - Pią Paź 22, 2010 19:51

a dziala Ci dmuchawa?? bo moze przepalil sie rezystor i powietrze wlatuje dopiero jak jest wtlaczane z zewnatrz??
keczu - Pią Paź 22, 2010 19:57

Kot napisał/a:
a dziala Ci dmuchawa?? bo moze przepalil sie rezystor i powietrze wlatuje dopiero jak jest wtlaczane z zewnatrz??

To po pierwsze , potem jeszcze moze byc zasyfiona/zapowietrzona nagrzewnica i pompa wody ma zjechany lub krecacy sie na walku wirnik. Pozdr.

Paul - Pią Paź 22, 2010 20:01

Stan płynu chłdzącego masz OK, zakładam. A układ masz odpowietrzony ?? W innym aucie tak miałe, że jak był zapowietrzony, to zachowywał się dokładnie jak u Ciebie.
kasjopea - Pią Paź 22, 2010 22:57

seba323, proszę uzupełnić dane auta w nawiasie kwadratowym.
seba323 - Sob Paź 23, 2010 15:07

powiem tak dmuchawa mi działa na wszystkich biegach powietrze wpada do srodka tlyko zimne a jak zaczynam jechać to dopiero ciepłe mi zaczyna wpadać
flapjck1 - Sob Paź 23, 2010 16:58

termostat