Zobacz temat - [iDT] turbosprezarka - wymiana czy regeneracja
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [iDT] turbosprezarka - wymiana czy regeneracja

borek88 - Wto Lis 02, 2010 19:34
Temat postu: [iDT] turbosprezarka - wymiana czy regeneracja
no i po wizycje u mechanika stwiedzil ze to padajace turbo jest wina kopcenia znikania oleju narazie w malej ilosci i braku mocy
a wiec od razu rzucam haslo regeneracja a facet mi mowi ta regeneracja to tez nie takie calkowite dobro i spotkal sie juz z tym ze turbiny po regeneracji siadaly w krotkim czasie
no i pewnie to zalezy gdzie regeneracja byla robiona
i jesli polecacie regeneracje to powiedzcie gdzie w poznaniu lub okolicach moich zrobia to dobrze i za jakia kase

koles mowil mi zebym poszukal jakiej uzywki ale bez luzow
moze ktos ma to czekam na oferte
musi byc zicher i zadnego luzu na osi

jesli nowa to gdzie i jaka cena??

co wy polecacie
w gre wchodzi jeszcze opcja zastopienia turbiny orginalnej jakas inna ktora pasowalaby na orginalny kolektor i wszystko byloby p&p a zbierala by sie nizej i wytrzymywala spokojnie cisnienie do 1.3bara

orginalna turbina to
GARETT 0,43 A/R M9
GT1549
PMF 100500
152283-3 (?/R) DA00190A
MADE IN UK

Remigiusz - Wto Lis 02, 2010 19:50

borek88, Najlepiej do z UK kupić dobra Turbinke. Ja niestety tez juz od wielu znajomych mechanikow slyszalem takie zdanie ze regenercja nl ie zawsze sie uda jak powinna.

Znajomemu ostatnio padło w Galaxy Turbo i tez kupił używkę za 700zl z pewnego źródła i jak na razie sobie bardzo chwali :wink: Wybór należy do ciebie.

Nie wiem ktoś to mówił ze od Sprintera chyba Turbinka podchodzi ale jest trochę większa i bez customize się nie obędzie.

borek88 - Wto Lis 02, 2010 21:29

jest troche tych dmuchawek na allegro ale musiabym osobiscie obejec na allegro juz sie przejechalem 2razy
z uk to bedzie cena zaporowa